Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

Girartmorals

Ahojte všetci, podľa mojich skúseností ma na štúdiu tu prilákala možnosť učiť sa vlastným tempom. Nemusím dodržiavať pevný rozvrh, čo mi umožňuje zladiť štúdium s inými povinnosťami. Nie každý zvládne tento štýl vzdelávania, pretože musíte byť disciplinovanejší. požehnanie.

AndreKim

Keď som tu študoval, jeden deň som bol inšpirovaný, strávil som nad tým hodiny, a ak by sa mi ďalší deň nechcelo, urobil by som si prestávku bez toho, aby som sa cítil zle. To ma motivovalo pokračovať, pretože som študoval s nadšením.

Lorenz

Teraz, keď som skončila, si uvedomujem, že tento typ vzdelávania nie je pre každého, ale pre niekoho, kto chce mať úplnú kontrolu nad svojím časom a procesom učenia, je to úžasná možnosť. Je to osamelá cesta, ale veľmi obohacujúca, ak viete, ako ju využiť.

Vicjohns

Pre niekoho, kto sa vždy radšej učil samostatne, je táto univerzita to, čo potrebujete. pohybuje sa mojím tempom, opakuje témy, ktorým som celkom nerozumel, a rýchlo sa pohybuje na tom, čo už viem, je skvelé. prajem vám pekný deň.

LadyTaylor

Dobrý deň Dobrý deň, Pozrite sa na kvalitu technickej a akademickej podpory v tejto virtuálnej univerzite, miloval som to, vždy je niekto k dispozícii, aby odpovedal na otázky a poskytol poradenstvo, keď to potrebujem. Robím magisterské štúdium v odbore vizuálna analýza a veľké dáta. A všetko ide zatiaľ dobre. Zdravím!

Apontwolf

Rozmanitosť kurzov a špecializácií, ktoré sú na Techu k dispozícii, mi umožnila prispôsobiť si svoju vzdelávaciu cestu, zosúladiť ju s mojimi profesionálnymi cieľmi a snahou rozvíjať ich vo vlastnom podnikaní. To sa mi zatiaľ darí.

Franamary

Táto online skúsenosť nie je dokonalá, ale získate niektoré výhody, ako je flexibilita a vynikajúca kvalita materiálov. To mi umožnilo učiť sa bez stresu a odkladov. Pri tomto spôsobe štúdia ste samostatnejší.

Ammaya

Kurz kryptomien mi poskytol kľúčové znalosti pre vstup do digitálnych peňazí a digitálneho podnikania. Vďaka kombinácii teórie a praxe boli pojmy jasné a použiteľné.

Natthh

Jedna vec, ktorá sa mi na Technike stala, bola, že mi chvíľu trvalo, kým som získal titul z fyziky. Ale tento vzdelávací systém sa mi páčil, majú dobré študijné materiály a dobrý zákaznícky servis.

Keyla

Dobrý deň, moje rozhodnutie študovať na Technike bolo pre mňa osviežujúcou zmenou. Tu moje úspechy závisia priamo od mojej snahy a odhodlania, a to ma motivuje k dosiahnutiu mojich cieľov.