Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

Alberth

Študovala som tu magisterský stupeň v oblasti komunikácie a žurnalistiky a myslím si, že by mali lepšie dopĺňať platformu, ale ich vzdelanie je pre tento spôsob veľmi kompletné.

Hanks

Študovala som na univerzite asi pred rokom a považujem túto metódu za veľmi užitočnú, študujete a prehlbujete obsah podľa svojho tempa učenia. To sa mi zdá viac ako dobré.

Terrymaloud

Chvíľu trvalo, kým mi prišiel diplom z fyziky, ale všetko bolo v poriadku, mohla som si tu nájsť lepšiu prácu, keď som študovala magisterský stupeň.

Angelin

Kvalita obsahu je veľmi kompletná, je dobre štruktúrovaný a najlepšie zo všetkého je, že si ho môžete prezrieť, kedykoľvek potrebujete.

Jonas martin

Ak tu plánujete študovať, môžem vám povedať, že praktická výučba je veľmi kompletná, v závislosti od toho, kde sa nachádzate. Dokážu vám nájsť vhodné miesto, alebo ak chcete hľadať v inej časti sveta, kde máte dohodu, aj to dokážu.

HarryMB

Objavil som niekoľko zdrojov, ktoré umožňujú študovať týmto spôsobom, možno je to spočiatku nepríjemné, pretože na to nie ste zvyknutí, ale podľa mojich skúseností to bolo skvelé. Najlepšie je s nimi komunikovať.

Deluka

Kvôli mojej práci sa nemôžem vzdelávať osobne, musím neustále cestovať, a keď študujete diaľkovo, máte niekoľko výhod v akademickej časti, máte možnosť prezerať si informácie, keď potrebujete, a tiež môžete študovať odkiaľkoľvek v krajine alebo na svete.

Hermblar

Na technike som študovala žurnalistiku a páčilo sa mi, že som mohla študovať svojím vlastným tempom, na začiatku som mala problém kvôli referenciám platformy, ale je to naozaj vynikajúce.

Phoggel

Páči sa mi, že sa môžem venovať témam, ktoré ma naozaj zaujímajú, bez vyrušovania a rušenia inými ľuďmi. Môžem sa štúdiu venovať na 100 % a venovať mu potrebný čas.

Drdennis9spirit

+2347069966756 WITCHCRAFT REVENGE SPELLS,POWERFUL CLASSIFIEDS INSTANT DEATH SPELL CASTER ONLINE IN Micronesia, Moldova, Cayman Island, BARBADOS, Philadelphia, London Birmingham Liverpool Nottingham LITHUANIA MALDIVES, DOMINICA ,YUGOSLAVIA, VIETNAM SPELLS,POWERFUL CLASSIFIEDS INSTANT DEATH SPELL CASTER ONLINE IN Micronesia, Moldova, Cayman Island, BARBADOS, Philadelphia, London Birmingham Liverpool Nottingham LITHUANIA MALDIVES, DOMINICA ,YUGOSLAVIA, VIETNAM