Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

Kunn

to dobrý vzdelávací systém, ale trvá nejaký čas, kým získate titul vo fyzickej podobe, v závislosti od toho, kde sa nachádzate. Odporúčam ho.

Kjaer

Kurzy, ktoré som absolvovala na tejto univerzite diaľkového štúdia, boli veľmi obohacujúce. Naučila som sa o športovej výžive, joge a športovej fyzioterapii, celá skúsenosť bola skvelá a odporúčam túto inštitúciu ľuďom, ktorí sa chcú učiť nové veci.

Tommb

Na tejto virtuálnej platforme som študovala magisterské štúdium ošetrovateľstva a bola to zaujímavá skúsenosť, pretože je to veľmi samoúčelné a vyžaduje si to disciplínu, ale je to dobré.

Dereck

Na tejto online univerzite som absolvoval magisterské štúdium a moje skúsenosti boli dobré. Odporúčam ju pre jej podporu a poskytovanie vzdelania na vysokej úrovni, získanie diplomu síce chvíľu trvá, ale inak je všetko v poriadku.

Aroon R

Vrelo ju odporúčam pre jej profesionálny prístup v obsahu, ktorý spracovávajú, a tiež pre následnú prácu so študentmi. Je zaujímavé vidieť a mať tieto nové alternatívy pre tých z nás, ktorí majú záujem ďalej sa vzdelávať.

JakobSol

Moja vzdelávacia cesta na tejto online univerzite bola vynikajúca. Po absolvovaní magisterského štúdia v oblasti obchodovania s kryptomenami ju môžem odporučiť pre jej vysokú úroveň profesionality a angažovanosti voči študentom.

Tunner

Absolvoval som kurz na tejto virtuálnej univerzite a vždy som bol veľmi spokojný s nadobudnutým vzdelaním. Odporúčam ich pre ich profesionalitu a oddanosť študentom.

Fumbers

Minulý rok som tu študoval kryptomeny a bolo to vynikajúce, chvíľu trvalo, kým som dostal fyzický diplom, ale na diaľkové štúdium je to v poriadku.

joannik

TECH University poznám, pretože som tam absolvoval niekoľko akademických kurzov a skúsenosti boli úplne uspokojivé. Túto univerzitu vrelo odporúčam pre jej serióznosť a dodržiavanie predpisov.

Yulskeen

Toto nové vzdelanie mi dalo možnosť pokračovať v štúdiu a zároveň pracovať, absolvoval som niekoľko kurzov o financiách a ocenil som najmä to, že som mal kedykoľvek prístup k materiálom. Štúdium s nimi ma bavilo.