Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

Hernnan

Nedávno som tu absolvovala kurz programovania a bolo to úžasné, veľmi sa mi páčilo, že som mohla študovať vlastným tempom.

Grasso

Začať svoju špecializáciu online bolo správne rozhodnutie. Autonómia a učenie sa vlastným tempom boli pre môj pokrok kľúčové.

Evechar

Niektoré dni musíte bojovať s disciplínou, aby ste sa naučili študovať, a to bola výzva, ale pomohlo mi to k väčšej zodpovednosti a záväzku voči sebe. Vďaka flexibilite programu sa to dalo zvládnuť a stálo to za tú námahu.

Conti55

Takýto spôsob štúdia mi umožnil takmer okamžite uplatniť získané poznatky v práci, čo bolo veľmi prínosné.

Voggel

Obsah je prístupnejší ako na iných platformách, celkovo ma táto skúsenosť obohatila a poskytla mi lepší pohľad na moju profesiu.

Zoabali

Jedným z hlavných bodov programu boli študijné materiály, ktoré boli vždy aktuálne a vytvorené odborníkmi v danej oblasti. To bolo pre moje učenie veľkou pridanou hodnotou.

EthanT

Online režim mi umožnil študovať z rôznych častí sveta, čo bola jedinečná a veľmi obohacujúca skúsenosť.

Pratto

Niektoré moduly boli pre mňa náročnejšie ako iné, čo je dobré pre osobný rast. Niekedy by mi však pomohlo trochu viac podpory.

Elisse

Využil som možnosť samostatného štúdia, ktorá mi umožnila zladiť nabitý pracovný program s učením, rodinou a priateľmi, a tento nový spôsob učenia som si užil!

Orwell

Celkovo mi tento spôsob štúdia ponúkol jedinečnú skúsenosť, ktorá v sebe spája flexibilitu, vysokú kvalitu materiálu a sebadisciplínu. Hoci mi chýbala osobná interakcia, celková rovnováha bola pozitívnou výzvou.