Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

audina-2008

Mával som silné bolesti semmenníkov a problém z impotenciou. Ku tribulusu som sa dostal len náhodou. Tieto bolesti trvali už pol roka. Lekári aj po vyšetrení mi tvrdili, že som v poriadku.... Moja hustota semmenníkov bola ale tak slabá, že som si dokonca nahmatal semenovod...A z bolesťami mi doktori nevedeli pomôcť.Užíval som aj SAW PALLMETO ale vždy sa mi zhoršil zápal semmenníkov.
Po troch dňoch užívania TRIBULUSU som začal pocíťovať zmeny. Zväčšila sa mi hustota semmenníkov, môj penys je značne tvrdší, krajší, hrubší a aj dlhší keď je v kľude... Bolesti, ktoré trvali pol roka a impotecia boli fuč.. Tribulus užívam už asi jeden týždeň a som s neho značne nadržaný.... Aj keď som pár krát predročil odp.dávku som strašne rád že som sa dosatl ku tomuto výrobku a nakoniec aj značke aminostar len tak pre zaujímavoť...

marpo

jx- ja som si tiez nervozny nepripadal ale tak trochu som sa obaval kdesi v podvedomi.A uz to staci niekedy. Ved zbehni k doktorke, povedz ze potrebujes navstivit urologa, da ti papierik, jemu povies co ti je a on uz je odbornik. Podla mna ti predpise alebo preda viagru ale aspon mas istotu ze nekupis neaky smejd co sa tu predava na nete ktory by ti mohol psychicku pohodu pred sexom narusit este viac

jx

hmm no plny ocakawani to by sedelo i ked zase nerwozny si nepripadam,ale moze to byt tym,dik za radu,ale nebolo by lepsie skocit za sexuologom alebo urologom?

marpo

jx- si prilis plny ocakavani a nervozny....tomuto som ja celil asi 3mesiace, potom som isiel kurologovi ten mi povedal ze to je len v mojej hlave, predpisal mi viagru, po prvej tabletke som priatelku tak pomiloval ze bolo po psychickych problemoch a nervozite.

jx

ahojte.mam tak problem.Mam 17, s priatelkou sme spolu 9 mesiacow wsetko by bolo w poho,wzrusuju m jej dotyky,telo wsetko,ale akonahle ceme mat sex tak nedokazem udrzat erekciu a zwedne mi :( nwm cim to je

janka

ahojte chlapi, chcem sa nieco opytat..ako to s vami vlastne je?ako casto sa mozete milovat?myslim denne, alebo dni po sebe..lebo raz mi moj partner povedal, ze nemoze uz, lebo ze ho potom bolia semeniky..mavate skutocne take problemy?nemozem sa o tom nikde docitat a dost ma to zaujima, pretoze mu nechcem zle.budem rada, ak mi niekto seriozne odpovie, vdaka..

johno

Dnes som bol s babou ale mam problem v tom ze sme si uzili ale v tom je problem ze som nemohol dosiahnut erekciu toto nechapem vobec v com to moze byt ma to aj trapi a nevim co stym robit ak sa to stane aj dalsi krat to je uz trapne...