Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

Michal123321

Na kvalitnú erekciu netreba vela. Staci zdravy zivotny styl a menej pozivania alkoholu. Prípadne je dobré pouzit nejaké pomocky. Tabletkam by som sa osobne vyhol, zbytocne zatazia organizmus. Cesta je v prekrvovaní - pouzitie vaukovej pumpy alebo masturbátora. A samozrejme treba pri tom mysliet na nieco vzrusujuce - pre kazdeho nieco ine.
Pripadne je mozne pouzit navlek na penis, alebo erekcne kruzky. dobru skusenost mame s tymy z ruzoveho slona : www.recenz.sk

Evelin8521

To bude len psychika. Nevieš sa uvoľniť a preto tieto komplikácie. Spravte si pekný večer, 2 poháriky vínka na uvoľnenie a pôjde to.

erectgold

Výživový doplnok ErectGold je určený na podporu a skvalitnenie erekcie
všetkým mužom bez rozdielu veku. Pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu a zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon. K stopercentnej erekcii a tým aj k psychickej pohode a vzrušujúcim zážitkom prispieva ErectGold. Je vytvorený na okamžitú podporu mikrocirkulácie krvi v tele, ktorá je potrebná pre normálne prekrvenie penisu.
ÚČINNÉ LÁTKY:
Tribulus – na zvýšenie sexuálnej túžby a libida, a na podporu
prirodzeného testosterónu, čím zlepšuje mužský sexuálny výkon práve v súvislosti s erekciou a potenciou. Jedná sa o rastlinu, ktorá nielen ovplyvňuje libido a potenciu, ale aj prostatu. Kotvičník spúšťa v tele reakcie, vďaka ktorým je ľahko dosiahnuteľný orgazmus.
Zinok - prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, a normálnu funkciu imunitného systému. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Zinok ovplyvňuje nielen hladinu testosterónu v mužskom tele, ale taktiež môže jeho nedostatok spôsobiť stratu schopnosti detekovať jemné chemikálie, ktoré vyvolávajú erotické vzrušenie.
Maca - priaznivo ovplyvňuje potenciu a sexuálnu túžbu a napomáha zvýšiť libido. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Maca môže pomôcť mužom prekonať erektilnú dysfunkciu a až dvojnásobne zvyšuje počet spermií a tiež priaznivo pôsobí na ich kvalitu. Maca bola tradične považovaná za silné afrodiziakum.
Arginín - ovplyvňuje stenu ciev, vďaka čomu ich rozširuje a zlepšuje
prekrvenie a krvný obeh. Výsledkom je lepšie prekrvenie toporivých
telies v penise, takže erekcia je pevnejšia a tvrdšia. Uvoľňuje rastový
hormón a predlžuje trvanie fyzického výkonu bez toho, aby sa dostavila
svalová horúčka.
ZLOŽENIE:
Tribulus Terrestris extrakt, Arginín (Alfaketoglutarát), Peruánska
Maca extrakt, Zinok, mikrostalická celulóza, stearan horečnatý
ZLOŽENIE V 1 DÁVKE: (3 tablety)
Tribulus Terrestris extrakt - 750mg
Arginín (Alfaketoglutarate) - 750mg
Peruvian Maca extrakt - 600mg
Zinc - 30mg
www.erectgold.com

kiteee

Tabletky na erekciu - tonzes.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu.

ester851

ja možem odporučit amarex men complex. Berie ho moj priatel, pretože má občas problemy s erekciou a vždy mu pomohjli. Ma vela spermii a ma neskutočnu erekciu. Odporučam!

Andrea_666

Vyzera to, ze to mas asi psychologicke. Asi to samo ustupi tym, ze sa budes sexu vystavovat a casom sa budes vediet viac uvolnit. Skus pozriet clanok o tom:

forcex.sk

zuzulienka9

skus sa popytat na sexshope superlove je online a veci maju fuuuru ... nám poradili eXXtreme Power s kardamónovým práškom a práškom z ovsenej slamy a u nás funguje