Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

helly

no newiem si predstawit,že jej to powiem a on sa opyta na konkretny problem,zase to iste mi powie,keby že jej powiem že mam intimne problemy a da mi tam papierik tak ok,ale ja si myslim že sa bude pytat blizsie že ake

to helly

Myslim ze urolog resp. sexuolog nepotrebuje papier od obvodacky. Staci sa objednat a priniest karticku poistenca-niekde som to na nete cital, skus pohladat. A zmen obvodacku, takych mudr co liecia sami a uznavaju za vhodne som par poznal, aj ich pacientov, nech je im zem lahka.

to helly

to s tymi vymennymi listkami od obvodnej...no comment
a ty povedz obvodnej ze ty si pacient a ona je lekarka a ona tam sedi na to aby ti pomohla tak nech ti da ten papier.je to jej povinnost.inak sa na ur.nedostanes,myslim teda len ak na sukromnu ambulanciu

helly

zdravím.Mám presne taký istý problem s erekciou ako jx.Tak som teda išiel k lekárke,ale tu bol problém-powedala,že lístok k urologovi mi dá,ked to ona uzná za whodné-hm dá sa dostať k urologovi aj bez papieriku od obvodnej?