Horúčava chodidiel a extrémne potenie nôh

annah

* ved hej, to uz je v podstate "detail". podla mna ma vela ludi z toho aj strach, ze co vlastne je zac, ako to prebieha a tak. a vela ludi o takejto moznosti mozno ani nevie. *

duska223

ci to bola nahoda alebo nejaky cieleny vyskum, to je uplne jedno. hlavne je, ze to funguje. este keby to tak chceli vsetci vyuzivat, co to potrebuju :D

annah

* podla mna kazdy z nas pozna minimalne jedneho takeho cloveka. a ak nie, tak je tym clovekom on sam. takze pozor na to :D ono ten botox nejak funguje na tie bunky, neviem ake procesy tam prebiehaju, co na co vplyva a to vsetko zabezpeci to, ze sa vlastne clovek nepoti. ale si myslim, ze na to prisli aj tak nahodou :D *

martina.d

to vážne funguje tak, že ani kvapka potu na tom mieste, kde to máte povpichované? akože ja sa nejak moc nepotím, ale viem, komu by som to mohla odporučiť :D

annah

* podla mna je to uplne jedno a jedno by to mohli byt aj tym doktorom, co to robia. lebo tak poti sa clovek v podstate vsade podla mna. niekde viac, niekde menej, ako kto, ako kde. ale tak to ti najlepsie povedia, ked povies, co by si chcela riesit a tak dalej. *

Julka266

A nie je to v podstate jedno? Vsak vyriesit sa to da na hocijakom mieste si myslim. Od toho je to uvodne stretnutie a konzultacia.

stylelucky

Skor ale sa to potenie riesi na inych miestach ako na rukach, ci? Podla mna hlavne podpazusie a nohy teda. To su aspon u mna take miesta, ze ked sa potim, tak tu.

annah

* jasne, ze hej. ono ti ten pripadny opuch prejde a funguje uplne normalne. to nebudes ani citit, ze sa ti nieco s tymi rukami dialo :) *

susana33

aha hej, to som si nejak neuvedomila. tak teda v ten den taketo cinnosti asi nie, ale tak na dalsi den uz vies normalne vsetko robit, ano?

zitnanka58

Myslím, že to asi nie. Predsa len to bude citlivé. Nehovorím, že to bude bolieť, to nemá prečo, ale trochu opuchnuté ich mať môžeš, takže ak ideš na aute, tak isto je lepšie si zobrať nejakého šoféra.