Horúčava chodidiel a extrémne potenie nôh

sachovanka

Hlavne na toto sluzi taka ta prva konzultacia, kde doktor vsetko ozrejmi a dohodnete sa, ze co sa da osetrit, ako, kedy, co bude treba a tak dalej.

zitnanka58

To ako zvláštne vyzerá na tej ruke. Som si to takto vôbec nepredstavovala. Teda vlastne nijak som si to asi nepredstavovala :D Ale pozerám, že tam aj na prstoch sú tie bodky naznačené. Som myslela, že to len dlane sa robia.

78xavier67

nedalo mi to, musel som to ist pozriet. nasiel som podpazusie a dlane. chodidla nie, ale uz sa mi nechcelo dalej ist, je mozne, ze to tam tiez niekde bude. lisit sa to vsak ale moc nebude.

stromo_kocúr

ano, ono sa to tak normalne "zakresli", ktora je ta plocha, kde sa bude robit zakrok. zakrok je ale asi dost silne slovo. aplikacia je vhodnejsie. ak ta to zaujima, tak si pozri na fb stranku spinn kliniky, tam to mali v niektorom poste znazornene aj vysvetlene.

annah

* myslim si, ze skor podla tej plochy, ako si to nazvala. vsak to je podstatne. oznacuje sa miesto, do ktoreho sa bude vpichovat botox. *

hribik12

ale predsa len je to mnozstvo rozdielne, nie? neviem ci sa to urcuje podla plochy alebo nejak aj individualne podla cloveka. ze ja neviem, ked pride nejaky velky chlap, tak je to rozdiel nez ked pride drobna utla zena?

lubby

vobec... to moze ist kludne vsetko mimo neho.... vsak to je taky isty botox, ako ked si to davaju na skraslenie... s tym sa asi tiez nechodia chvalit k svojim doktorom :D

jozkojojo

cize ked mam takyto problem a chcem sa ho zbavit, tak to ani s obvodnym nemusim riesit? ono si mozno poviete, ze vsak uz je po lete, ze to je lepsie, ale vobec, v zime to je kolkokrat este horsie, ked sa neda chodit v slapkach.