Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Horúčava chodidiel a extrémne potenie nôh

mala_sovicka

tak obvodný by ti akurát tak predpísal niečo proti poteniu, ak také niečo vôbec existuje. ale to si myslím, že to ten problém nijak neodstráni, len sa to potlačí a to nie je to, čo by som chcela.

jadina

a druha vec je to, ze s tymto problemom ti nevedia ani vsade pomoct, alebo poradit, co s tym. obvodny asi uz vobec nie.

stromo_kocúr

nie od jedneho lekara som odisiel a vymenil ho za ineho. dokonca aj normalne obvodneho. aj ked to trvalo nejaky cas, kym som sa dostal k novemu, ale proste riesil som to. ked idem odbornikovi, tak to uz vacsinou na sukromne kliniky. fakt je to o inom.

mat_ka

Každý je iný a rovnako ku každému treba aj v tomto pristupovať individuálne. Nie je to vyslovene, že lekársky zákrok. Ale už to, keď vidíš, ako ťa lekár berie, že ozaj ťa berie ako človeka a chce ti nejak pomôcť, nie len, že si ďalší kus v poradí, tak to spraví veľa.

mirabelll

myslím, že áno, lebo ono nie každému a nie do každej oblasti treba rovnaké množstvo toho botoxu aplikovať. preto sa absolvuje aj konzultácia.

zitnanka58

Cenovo sa to pohybuje ako? To sa aj rozlišuje, že do ktorej oblasti na tele si chceš dať ten botox aplikovať? Alebo sa to nejak počíta na plochu, že koľko tých vpichov je potrebných alebo?

anetta1000

Môže byť to miesto vpichu mierne opuchnuté, ale nie je to nič také, že by si musel teraz týždeň preležať na lôžku, to akože vôbec :)

78xavier67

no dobre, to je mi jasne. ale tak na druhy den teda uz vie clovek normalne fungovat po takomto botoxe? je to asi predsa len ine, nez ked si ho niekto dava pichnut niekam do tvare do cela alebo kam.

hribik12

zalezi od toho, kam si ho das aplikovat, ak do dlani, tak asi domov neodsoferujes, alebo ked si das do chodidiel, tak si vecer nepojdes zabehat. ale nie je to nic take, co by ta priputalo na lozko.