Zeny na internete

Príspevok v téme: Zeny na internete
Lukassss

Zasnem nad zenami na internete :D Asi nie som nejaky synpaticky pre zeny, a skusal som vselijake zoznamky na stovky zien ma ponizilo alebo spravalo sa ako nejakemu odpadu , len kvoli tomu ze som sa im nepacil, nebola sanca ani len nadviazat konverzaciu . Tak som si zalozil novy ucet a dal fotky kamosa co je asi fesak pre zeny a zrazu same spravy od zien , same spojenia atd a ked som slusne napisal tej zene ze nie je moj typ tak hned kazda urazena a zacali mi nadavat, joj pekne zeny uz nemali take sebavedomie. Neskutocne som sa citil ked som videl ako tie zeny uz sa necitili ako bohyne . Takze mile zeny trocha skromnosti by nezaskodilo , myslite si az moc o sebe .

bia554

Cim som starsia, tak tym viac si uvedomujem, ze na tom vzhlade vazne az tak nezalezi. Ak je muz inteligentny a rozhovor s nim nie je utrpenie a navyse sa vie spravat k zene, tak mi je uplne jedno, ze nie je model.

petreekklee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

1mini2

Mozno to znie ako klise, ale ja rozhodne na vzhlad nezvyknem pozerat. Muz ma musi zaujat svojim sarmom, inteligenciou, pohladom na svet, vzhlad je druhorady.

zuzinecka88

Tak on predsa nenapisal, ze sa o seba nestara:) Ale to je fakt, muz nemusi byt model, aby zaujal:) Niekedy staci ozaj malo, zmenit styl obliekania, uces, postoj a moze to spravit vela.