Zeny na internete

Príspevok v téme: Zeny na internete
Lukassss

Zasnem nad zenami na internete :D Asi nie som nejaky synpaticky pre zeny, a skusal som vselijake zoznamky na stovky zien ma ponizilo alebo spravalo sa ako nejakemu odpadu , len kvoli tomu ze som sa im nepacil, nebola sanca ani len nadviazat konverzaciu . Tak som si zalozil novy ucet a dal fotky kamosa co je asi fesak pre zeny a zrazu same spravy od zien , same spojenia atd a ked som slusne napisal tej zene ze nie je moj typ tak hned kazda urazena a zacali mi nadavat, joj pekne zeny uz nemali take sebavedomie. Neskutocne som sa citil ked som videl ako tie zeny uz sa necitili ako bohyne . Takze mile zeny trocha skromnosti by nezaskodilo , myslite si az moc o sebe .

zuzinecka88

Tak on predsa nenapisal, ze sa o seba nestara:) Ale to je fakt, muz nemusi byt model, aby zaujal:) Niekedy staci ozaj malo, zmenit styl obliekania, uces, postoj a moze to spravit vela.

kajomija

co si budeme nahovarat, aj ked sa hovori, ze na vonkajsej krase nezalezi, opak je pravdou, a tak to proste bude. ved co ta ako prve na tom cloveku zaujme? prvy dojem je najzasadnejsi. a pritom staci niekedy tak malo, proste sa o seba viac starat. hnile zuby nikoho pritahovat asi nebudu.

Viola222

Ahojte. Popravde som rada ze nie som na zoznamkach...ako som tam vtedy bola tak ozaj je tam vela uchylakov a hlavne aj muzi co hned zacnu nadavat zene...samozrejme aj zeny su take...mam zo zoznamiek aj neprijemne situacie ktore sa mi stali...nikdy neviete na koho natrafite...ale su tam aj uplne individua...ale aj normalny muz sa tam najde...len to je ako ihla v kope sena...a tak isto aj opacne...lebo zien je tam casto menej aj ako muzov...co si pamätam...ale za ten cas co som si nasla chlapa tak to som tam dost vela bola a velmi vela s ludmi som si popisala...mne sa napriklad nepacilo ze...ked som tam nemala fotku tak muzi boli fajn ked ma ako nevideli este...aj to pisanie s nimi...aj sa o mna viac zaujimali...ale ako som ukazala svoju fotku...tym ze som pekna tak uz len same uchylnosti a stale ci poslem nejaku fotku aj ako normalnu...a o nicom inom sme si uz nepisali...ako o tom ze som pekna a ze ci poslem nejake fotky...

Libertz

Viola: tak potom henten typecek mal ozaj velke stastie ze narazil na teba, ale taketo typy ako si ty su ozaj velka rarita na zoznamkach. Kolko mal on a ty rokov vtedy? A ano nehovorim ze plno tych chalanov na zoznamkach neni tiez odpad ze zacnu nadavat zene, posielat dickpicky a pritom je normalna. Praveze je tam plno simpov, uchylov, zufalcov atd. Prvotne ti chalani to tam vytvorili taketo prostredie a potom aj tie zeny su take, ze vela normalnych tam moc dlho nevydrzi. Raz som videl ako jedna pisala ze si tam zalozila profil, ale este nedala fotku ani nic do profilu, potom tam prisla a uz mala x likes a spravy... len zato ze to bol zensky profil ale prazdny. A to ju hned odradilo, zrusila to. Tiez raz jeden typek co mal tusim 38 rokov mi pisal ze vsetky frajerky si nasiel na pokeci este v 2000s kedy bolo v pohode pre bezneho chalana si najst takto vztah. Ale ze v tejto dobe mu ziadna pomaly ani len neodpise, ze to je 100 a 1. To je tak ked vtedy bez mobilov s pristupom na internet a aplikacii... kedze dneska ma pristup na internet kazde individum, resp. za poslednych 10 rokov.

A co sa tyka toho postu, myslim ze je normalne ze autor to takto vnima a ze do istej miery sa to cloveka aj dotyka. Inak by musel byt totalny flegmatik.

drahouskaznr

Vieš, to isté môže mi povedať o niektorých chlapoch. Zas hádzať všetkých do jedného vreca, to si myslím, že je dosť také sebecké

Viola222

Som zena a kedysi som bola na internete. No popravde na zoznamkach ked som este bola tak mi pisalo velmi vela chlapov cize som to nestihala ani odpisovat ak mam byt uprimna...a skor ma blokovali a nahlasovali ze nie som zena atd...lebo som im slusne napisala ze sa s nimi bavit nechcem ked uz mam tolko sprav a tak ale zo slusnosti som sa snazila odpisat ze aj nemam zaujem...hlavne ked vela chlapov pise...ale cez zoznamku som si nasla partnera a popravde nemal tam ani fotku?? a iba sme si telefonovali prvykrat ked sme sa mali stretnut a ze sa teda stretneme a on vedel ako vyzeram...ja som ani netusila ako vyzera a ani to ze co robi a tak...tak sme sa stretli?‍♀️ a sme uz spolu par rokov??? ale mozno je to divne ale cez spravy ako sme si pisali tak bol slusny a nijak ma neposudzoval a neodcudzoval...a je to ozaj normalny a slusny chlap...a sprava ku mne velmi pekne...co zas za cely cas co som si pisala s velmi vela chlapmi tak on bol jediny normalny ak mam byt uprimna teda aspon pre mna....?? a inak podla mna nie je v poriadku ak si niekto vytvara profil a za nim je niekto iny ale to je moj nazor...to sa musis ozaj nudit...nic v zlom. Je to trochu divne ale je to iba moj nazor. ?? inak ta vobec nepoznam....
Mozno sa zeny spravaju k tebe vselijak...ale dolezite je ako sa ty vnimas...dufam ze ti nevadi ze sa k tebe tak spravaju...a dufam ze sam seba neberies ako odpad a neviem co vsetko...a ze ta ponizuju ti dufam nevadi a verim ze ci si pekny alebo nie...musis ty vediet...kto vie aky maju na to dovod ze sa tak spravaju....ale pracuj na sebe a neries co ti zena povie atd...nerob vylev a neprezivaj to tak.??

Ernest-ernie

Libertz v prípade ak to je pravda tak potom netuším.

Treba si aj uvedomiť že tie aplikácie sú naprogramované tak aby z mužov ťahali peniaze a nie ich reálne zoznámili.

Čím máte lepší profil tak tým vás viacej ponúka ženám.

Ono to je jak Instagram, niekto má tisíce followerov a niekto desiatky. Prečo?

Keby si ten muž s tisícami followerov založil Tinder tak bude mať stovky zhôd.

Snažte sa dosiahnuť aby ste boli ten čo má tých tisíce followerov a nehádžte všetku špinu len na ženy