Zeny na internete

Príspevok v téme: Zeny na internete
Lukassss

Zasnem nad zenami na internete :D Asi nie som nejaky synpaticky pre zeny, a skusal som vselijake zoznamky na stovky zien ma ponizilo alebo spravalo sa ako nejakemu odpadu , len kvoli tomu ze som sa im nepacil, nebola sanca ani len nadviazat konverzaciu . Tak som si zalozil novy ucet a dal fotky kamosa co je asi fesak pre zeny a zrazu same spravy od zien , same spojenia atd a ked som slusne napisal tej zene ze nie je moj typ tak hned kazda urazena a zacali mi nadavat, joj pekne zeny uz nemali take sebavedomie. Neskutocne som sa citil ked som videl ako tie zeny uz sa necitili ako bohyne . Takze mile zeny trocha skromnosti by nezaskodilo , myslite si az moc o sebe .

emanulka

Tak každý má právo na šťastný vzťah, ale keď napríklad niekto so sebou absolútne nič nerobí a vyzerá zanedbano, tak asi ťažko niekoho k sebe priláka.

syllona

Ale tak zase odtiaľ potiaľ. Vydávať sa za niekoho iného? :D To je o čom? A stretnete sa a potom zistí, že si úplne niekto iný a ty čakáš, že sa ti tá žena vrhne do náručia po takomto zistení alebo čo? :D

bia554

Cim som starsia, tak tym viac si uvedomujem, ze na tom vzhlade vazne az tak nezalezi. Ak je muz inteligentny a rozhovor s nim nie je utrpenie a navyse sa vie spravat k zene, tak mi je uplne jedno, ze nie je model.

petreekklee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

1mini2

Mozno to znie ako klise, ale ja rozhodne na vzhlad nezvyknem pozerat. Muz ma musi zaujat svojim sarmom, inteligenciou, pohladom na svet, vzhlad je druhorady.