nemôcť sa nadýchnuť.

Marianka

ja mam problemy s dychanim takisto, bola som pred dvoma rokmi na alergologii, kde mi zistili pred tymi dvoma rokmi astmu. ved ked ste neboli tam, tak chodte a zrejme vam spravi spirometriu.

bobena:)

Alternatíva,chcela by som Ťa poprosiť o Tvoj názor, páčia sa mi Tvoje rady .Držím Ti palce,a prajem všetko dobré.:)

bobena:)

ešte som chcela dodať, že vyšetrenia na štítnu žľazu mám OK, diagnózu mám potvrdenú od dvoch krčiarov a tak by som mala byť kľudná, no nedarí sa mi to a v kuse som mysľou v hrdle...

bobena:)

od kedy mi zistili cystu v hrdle-v ľavej valekule (retenčnú) a viem že mi ju o mesiac chirurgicky odtránia, mám problémy s prehltaním a citlivé hrdlo -napr.na mentol...kloktala som veľa lipkavcom a prasličkou, poraďte, môže to byť z toho, alebo zp sych.dôvodov- maličkú obavu totiž mám...cysta je hore a ja cítim problém dole pod štítnou žľazou.

nádej

Karola!
Problém s dýchaním som mala veľmi často, je to hrozný pocit. Dýchaš a kyslík sa do pľúc nedostáva. Omodrievali mi pery. Súhlasím s Tebou, čo sa týka psychickéj reakcie. Teraz, keď som sa rozviedla sa mi to potvrdilo. Všetky problémy prestali. Neviem čo to je, iby keď počujem jeho hlas alebo sa mi vrátia nepríjemné spomienky na to obdobie pred rozvodom sa ešte rozochvejem, ale verím, že čas všetko vylieči. Nemôžem to však ešte povedať o dcére. Má problémy s hlienami.
Držím palce a nezabudni, že aj Ty si človek, máš svoju dôstojnosť a nedaj si po nej šliapať. Nie si majetok ale rovnocenný partner. Držím palce. Gabriela

hyla

ahojte.tak mna uz dlhsi cas-3 mesiace trapi takyto problem.trpim celkovou slabostou ktora je uz dlhodoba.mam teraz narocne obdobie-praca,skola,dieta,skusky.zacalo sa to zavratami rano s prudkou bolestou hlavy a vracanim.neschopnostou cestovat lebo sa nauzea este zhorsila az na odpadnutie.pocase mi napravil ortoped krk,gastroenterolog mi dal lieky proti acidite,neurolog na tlmenie zavratov.citim sa lepsie ale nieco ma tazi vo vnutri stale a mampocit slabosti stale,vycerpanosti.este ma caka diplomovka a statnice a ziadne vitaminy nepomahaju.snazim sa pozitivne mysliet i cvicit.no neviem si rady.bolesti hlavy mam stale.ak niekto vie tak vopred vdaka.

janík

hleny ,špatný nádych,tlak v hrudníku....,treba preliečiť slezinu aj obličky-posilniť,oslabiť pečeň a stav sa znormalizuje-akupunktúra

silvias

Vďaka pekne Alternatíva za cviky,ktoré
si mi napísala.Ty vieš vždy človeku
tak pomôct.
Pekný den a víkend ti prajem Silvia

Alternativa

To ma mrzi, Silvias, skus toto: lahni si s pokrcenymi nohami, pohodlne. Zhlboka a pomaly sa nadychni "do bruska", malo by sa ti pri nadychu vypucit. Potom este podla moznosti pomalsi a dokonaly vydych a mentalne cez uvolnene ruky, nohy posli zo seba vsetko "zle" prec. Dychanie "do bruska" je uzasne uvolnujuce, chce trochu treningu. Mozno si nervozna z tej dovolenky, ale to sme skoro vsetky :D. Snaz sa vcas rano chodit k moru, asi najlepsie sama. Vzduch je rano najcistejsi. Je to urcite ucinnejsie ako vyspavanie :D. Nemysli pri tejto rannej prechadzke na nic. Ak to nedokazes, tak na nieco pekne. zahlad sa na more a vnimaj jeho energiu a ber si ju. No a dones trochu aj nam do temy :D. Prajem krasne dni, nedaj si ich nicim a nikym pokazit.