Neviem čo mi je.

Príspevok v téme: Neviem čo mi je.
Vrana1234

Dobrý deň obraciam sa na toto fórum lebo u bol som už na vyšetrenia aké sa len dá a bez nálezu.Často má boli hlava,neviem sa sústrediť ani rozmýšľať, v hlave mám jednoducho prázdno ako keby nerozmýšľam nad ničím a často zapominam niektoré veci alebo sa mi ťažko učí nové veci.Som napríklad s kamarátom vonku a je trápne ticho a ja neviem prísť na žiadnu vec ktorú by som sa spýtal.Viem znie to čudne ale neviem to lepšie vysvetlit.Ďakujem za pochopenie a odpovede

Almarinos

Asi som to pochopil aj z tvojho pohladu vrana1234. Ked si si to dal 1x, tak ti z toho nebolo dobre. To chapem. Potom bol dalsi den a pred tym, ako si si to isiel dat, uz ti bolo zle. Podla mojho nazoru si sa zlakol toho druheho podania tej davky. Pretoze ta 1. vyvolala zle pocity- a asi si sa aj bal o zivot. Ale netreba sa bat-ja ti to vysvetlim. Tak si proste "psychosomaticky" nevedome vcera (ako si opisoval) na to zaregoval bolestou brucha, ako keby ti to mohlo ohrozit zivot. Pretoze si si neuvedomoval vyssie uvedene-tak si ani nevedel, preco ti zrazu zacalo byt zle a nevedel si z coho. Su to nase nevedome strachy o zivot (mame ich viac).

Lebo telo je napojene na psychiku. Cize mas teraz mozno vytvorenu asociaciu pestrec=bolest brucha=riziko zdravia. A jednoducho sa to prejavilo takto este pred podanim 2. davky.

Ja ti to objasnim- na to aby si sa zbavil tych toxinov, musi mat pecen na to kapacitu. Cize je schopna precistit urcite mnozstvo tych toxickych latok za urc. cas (napr. za 5 hodin). Cize kebyze si si dal len 1 lyzicu, nebolo by ti az tak zle, ako keby si si dal len 1 lyzicu (to uz asi aj chapes). Lenze sme to prehnali-dal si si hned 2 lyzice naraz. Priznam sa ja som urobil chybu, ze som ta pred tym nevaroval. A navyse si predpokladam nepil dost vody. To iste dosiahnes, ked budes po 1 dni brat len 1 lyzicu pestrecu, ibaze to bude dlhsie trvat ta ocista.
A to pochopis vlastnou skusenostou, ze to nie je nebezpecne, ked si to skusis dat znova a pocitis, ze to nie je ten isty neprijemny stav, ktory bol predtym. Tym sa ti ulavi aj na psychickom zdravi :) Cize nezomries od toho. A pestrec teda nie je nebezpecny a este sa ti dufam aj zlepsi ta koncentracia, ktoru potrebujes na rozmyslanie.

Omen

Vrana,
si alergik alebo máš histamínovú intoleranciu?
Užívaš nejaké lieky alebo výživové doplnky?

1. "Takže včera som mal pestrec prvý krát a neurobilo mi to veľmi dobre." Čo ti to vlastne "urobilo"?
2. "Dnes som sa naranajkoval a pripravoval som si pestrec nato aby som ho užil a prišlo mi neskutočne zle a je mi zle doteraz."
Z "prípravy pestreca" to určite NIE je!

Almarinos

A bude lepsie, ked budes teraz viac lezat, nez chodit a behat po vonku. Musis viac oddychovat. Ked budes stat, moze sa ti aj zatocit hlava, to je dost neprijemne. Ale ked sa to precisti, prejde to.
Do 3 dni by to malo byt postupne.prec. Vody mozes vypit aj viac nez 2 litre za den.
Inak po kazdej dalsej davke pestreca sa toto moze vyskytnut ten stav v hlave (lebo to pracuje). Ibaze po kazdej dalsej to uz nebude take vyrazne, ako to bolo predtym - a hlavne teraz. Vyjasni sa ti postupne hlava a ked uz sa to viac nebude lepsit, tak mozes prestat s podavanim pestreca- lebo po tejto stranke telo odstranilo toxiny. Malo by to tak byt do min. 3 dni. Ale u teba mozno aj 5 dni, podla toho, co opisujes.
Skus jest cez den jablka napriklad.

Almarinos

A vynechaj aj rozne oleje a tuky. A ked sa da, tak aj pecivo.
Ale ked nic ine na jedenie nemas, to pecivo este ako tak mozes.
To co ai opisoval sa ti predpokladam objavilo asi tak za 2-3 hodiny od uzitia pestrecu. VTEDY TO U MNA TIEZ PODOBNE POSOBILO. Ibaze u mna to bolo miernejsie nez u teba.

Almarinos

z ovocia mozu pomoct 3 citrusove plody na rano s tou vodou. 1 liter doobeda. Aj teraz si mozes dat tie citrusy. Tie tiez cistia organizmus

Almarinos

Takže včera som mal pestrec prvý krát a neurobilo mi to veľmi dobre.Dnes som sa naranajkoval a pripravoval som si pestrec nato aby som ho užil a prišlo mi neskutočne zle a je mi zle doteraz.Mal som zahmlene pred očami a videl som všetko rozmazane a všade lietali farebne guľky. Spotil som sa neskutočne rýchlo(aj keď som iba stal pred umývadlom a nerobil nič)a cely som zbledol a nevedeli mi rodičia namerať ani aký mám tep a srdce mi skoro ani nebilo.Môže to byt z pestreca?Lebo nikdy som tak stavy nemal až dnes.Ako keby som sa s tým otrávil alebo to neužil dobre.

Urcite musis pit vela vody teraz. Radzej vynechaj sladkosti. A maso. Radsej teraz len ovocie.

Mozne to podla mna je. Tu ide o to, ze je to detox. Asi som ti odporucil velku davku. Tak sa ospravedlnujem. Skus len 1/4 alebo len 1 velku zarovnanu lyzicu. Ale VYPI ASPON 2 LITRE VODY DENNE. To som zabudol pripomenut. Nech to ide vsetko prec. Skus si to dat iba rano nalacno a doobeda vypi 1 liter vody. Dalsi liter poobede. Malo by to pomoct.
Ja ked som to uzival, tak tiez som pocitil tlak a miernu bolest v hlave-ako keby sa v tej hlave nieco dialo(pracovalo to tam). To je preto, lebo to proste cisti tie nánosy toho bordelu, ktory mas v cievach a medzi bunkami. To preto tak robi. Nemalo by to byt nebezpecne.Ked som ja 1. krat zacinal s pestrecom, tiez sa mi teda stalo nieco podobne, ale nie az tak silne ako u teba.
Ide aj o to, ze ked tam mas ten predpokladany zapal (ktory sa siri z min. 1 miesta, kde si mal vytrhnuty zub), tak tie bakterie produkuju toxiny. A tych sa telo teraz zbavuje.
Vypi viacej vody teda. Ked sa trochu ulavi, mala by boliet menej hlava a mozes dat teda zase ale iba 1 zarovnanu lyzicu, pripadne s odstupom 12 hodin ( rano a 1 vecer, ak uz bude o nieco lepsie).

Vrana1234

Takže včera som mal pestrec prvý krát a neurobilo mi to veľmi dobre.Dnes som sa naranajkoval a pripravoval som si pestrec nato aby som ho užil a prišlo mi neskutočne zle a je mi zle doteraz.Mal som zahmlene pred očami a videl som všetko rozmazane a všade lietali farebne guľky. Spotil som sa neskutočne rýchlo(aj keď som iba stal pred umývadlom a nerobil nič)a cely som zbledol a nevedeli mi rodičia namerať ani aký mám tep a srdce mi skoro ani nebilo.Môže to byt z pestreca?Lebo nikdy som tak stavy nemal až dnes.Ako keby som sa s tým otrávil alebo to neužil dobre.

Vrana1234

@ahjajjajano učím sa online. S kamaratmi som každý deň alebo si píšeme. Rozmýšľal som ci to niesu depresie lenže to neviem ani popravde povedať ale myslím si že skôr nie.Mám chuť žiť ale s takými stavmi ako mám sa to nedá na 100% ako kedysi je to zlý pocit že každý doktor ku ktorému prídem tak ho to nezaujíma len si má ďalej posúvajú a nepozrú sa nato stopercentne.

ahjajjaj

učíš sa online, však? Stretávaš sa s kamarátmi, chodievaš von? Zaujímajú Ťa veci tak, ako predtým?
V karanténe je väčšina ľudí doma a predsa len, človek je tvor spoločenský. Nemôže to byť začínajúca depresia?