Neviem čo mi je.

Príspevok v téme: Neviem čo mi je.
Vrana1234

Dobrý deň obraciam sa na toto fórum lebo u bol som už na vyšetrenia aké sa len dá a bez nálezu.Často má boli hlava,neviem sa sústrediť ani rozmýšľať, v hlave mám jednoducho prázdno ako keby nerozmýšľam nad ničím a často zapominam niektoré veci alebo sa mi ťažko učí nové veci.Som napríklad s kamarátom vonku a je trápne ticho a ja neviem prísť na žiadnu vec ktorú by som sa spýtal.Viem znie to čudne ale neviem to lepšie vysvetlit.Ďakujem za pochopenie a odpovede

Vrana1234

Fuha tak to ani fakt neviem odpovedať na tu otázku.Mne nejde o to že som mal halucinácie len či to nemôže súvisieť s tým čo pociťujem teraz. Ako by som nemohol mat niekedy depresie keď mám taký zdravotný stav aký mám a nikto mi nevie pomôcť tak je ťažko byt šťastný. Nepomohli by zatiaľ len nejaké lieky z internetu alebo lekárne na ten stres a hormonálnu rovnováhu?

Almarinos

Ja neviem odpovedat.
Dam ti teraz zaujimavu otazku - myslis si, ze ti v zivote chcu skor ludia zle a si dost podozrievavy? A byvas aj nadmerne ziarlivy? Lebo z toho by mohli tie halucinacie aj vyplyvat.

Keby som si mal vybrat medzi halucinaciami a vytrhnutymi zubmi, tak by som sa priklonil k tomu, ze je to urcite zo zubov na 90%. Ale doktor nie som.

ahjajjaj

Ahoj, keď máš 17, môže ísť o hormonálnu nerovnováhu. V mozgu sa Ti netvorí serotonín, preto sa tak cítiš. Nemusí to mať nejaké konkrétne psychické príčiny. Podľa mňa by si mal zavolať na psychiatriu a objednať sa tam. Skús si napísať na papier všetky tie symptómy, aby si ich potom prečítal, a nič nezabudol. Je možné, že Ťa pošle na psychologické vyšetrenie. Tam budeš mať vyplniť nejaké testy, napr. či Ťa bolieva často žalúdok, ako sa stravuješ, ohľadne športu a kadečo. Na základe toho testu Ti vyjde, či máš alebo nemáš depresiu. S papierom od psychológa pôjdeš k psychiatrovi, ktorý Ti na základe výsledkov predpíše liek. O niekoľko týždňov by si si mal potom všimnúť zmenu, ktorá nastala. Zhruba o 3 mesiace, ak budeš ok, možno potom liečbu ukončiť.

Vrana1234

Zdravím spomenol som si že asi pred cca rokom som mával Halucinácie.Bolo to asi 2 mesiace dlhé a každý týždeň cca 2 krát.Nešiel som s tým k doktorovi tak neviem či to môže spôsobovať aj tu bolesť hlavy a všetky tie veci. Vďaka za odpoveď

Almarinos

Lebo tento stav, co mas ty, je urcite horsi, nez ten, ktory som mal ja. Mal som problemy s rozpamatavanim sa aky je den napr., ale mylenie slov- uz to k tomu mozno aj spelo, ale tak toto som uz nemal. Lebo mylenie si slov, ktore vyslovujes-to uz je tazky stav. Urcite si kup ten kotvicnik.
Ked uz ti lekari nepomohli, tak asi jedine toto.

Almarinos

Ano. Je to tak, ako som pisal, ze ten pestrec je len detoxikacia a neninci zapal a bakterie. Cize len cisti. Ale nikdy to nebude uplne dobre len s pestrecom.
Cize ked je to tak ako pises, isiel by som asi tiez do toho kotvicnika. Dajme tomu polovicne davkovanie 35 kvapiek za den, pripadne si mozes dat aj na vatu nakvapkat a prikladat. Ale skor by som to uzival asi tak, ze si to nakvapkas na tie miesta, kde si mal vytrhnute zuby. A bud sa to vstrebe tam na tych miestach, alebo to prehltnes. To je jedno.
Lebo takto sa neda ani ucit podla mna. A ty este k tomu chodis do skoly.
Ucinky by si uz mohol pocitit po 1. dni-velke zlepsenie. Ale ziadne tocenie hlavy by tam uz nemalo byt ako pri pestreci, ako vtedy, ked si ho 1. krat uzil.

Vrana1234

Ahoj ja beriem pestrec ale kotviček zatial nie a cítim sa trochu lepšie ale tým trochu myslím len fakt o kúsok.Nezlepšilo sa to veľmi ale niečo sa deje tak to cítim zatiaľ len stále mám problém s pamäťou a zabúdaním a často si mýlim slova ktoré chcem povedať

Almarinos

Hlava ma teraz trochu bolí aj preto, lebo som robil také sprostosti, ktoré som nemal robiť. Ale aj to sa lepší. Lebo odpočívam.
Ešte by som odporučil niečo také, že nikam sa netreba ponáhľať, nestresovať a tak. A užívať si deň, keď sa dá. Aj to regeneruje organizmus. Užívať si prítomný okamih. Neviem ako ty, ale ja som sa za poslednú dobu naučil, že "mám čas".
A keď niečo robíš - napr. sa učíš, daj si aj pauzu medzi tým. To pomáha tiež. Nie iba nasilu do seba trepať nové informácie.

Almarinos

Vrana1234- chcel som len aktualizovať situáciu, že je aj viac ako 20 dní po tom, čo som ten kotvičník už nebral a zdá sa, že je to celkom fajn. Hlava v podstate už skoro ani nebolí a rozmýšľa sa mi dobre. Ak zohľadním tie ťažké stavy, ktoré som mal pred 1 mesiacom. Takže si myslím, že by to mohlo aj tebe pomôcť.

Vrana1234

Tlak mi nekoliše akurat keď som prvý krát dohral pestrec tak deň potom som mal nízky tlak ale teraz už pravidelne meriam a je v norme a stále podobný