Môj žiak

Príspevok v téme: Môj žiak
Paedra41

Ahojte.

Na úvod by som chcela poznamenať, že neviem či sa vlastne chcem poradiť alebo sa len vyrozprávať. Ide o to, že som učiteľkou na strednej škole. Mám čerstvých 29 r. a...
... a som zaľúbená do svojho 17 r. študenta. Veľmi ma to trápi. Učím už druhým rokom, ale predým tom tohto žiaka neučila. Toto je prvý rok, ktorý ho učím. Pomaly sa medzi nami vytvára puto, dokonca aj teraz keď sme doma kvôli COVID-u tak si stále píšeme. Vždy si začneme písať o školských veciach a vždy prejdeme až k osobnejším veciam a veľa spolu vtipkujeme. A proste je tam taká tá energia, náznaky, veď chápete.... tieto náznaky už začali v škole. Rozmýšľam čo spravím ďalej. Zatiaľ sa to "dá" stopnúť a to mi príde aj ako najrozumnejšie riešenie, ale na druhej strane som z neho úplne hotová....

pepe542

Paedra41...pepé je len slovač ale vie, že keď sliepka kvoká, strčia ju do lavóra so studenou vodou. Skús to isté. Sliepka si a už začínaš používať aj francúzske výrazy ...že hovno. Tak sa na pepého a jeho názory vysser. Si len dôkaz o tom, že vysoká škola nikomu inteligenciu nezaručí, ani keď je absolvuje vo Francúzsku. Tak ak už budeš mať oboje, môžeš ma spraviť hoci aj po francúzsky. Veľa šťastia Paedra.

blueberryNN

Poznam zblizka jeden par, dali sa dokopy, ked ona mala 36 a on 23. O nejake 4 roky sa vzali a maju krasny vztah, su spolu velmi stastni. Kto ma patent na spravny nazor? Ono je to asi len o tych dvoch, co obaja chcu. Chlapec uz mal 15, takze je asi uplne jedno, s kym a aky ma vztah, moze si zacat aj s 50 rocnou. To, ze niekto ma iny nazor a mysli si, ze zene sa nemoze pacit dospievajuci chalan, to je irelevantne. Povedala by som, ze aj normalne, pravdepodobne, pretoze kolko ludi, tolko nazorov. A je iba normalne, ze budu ludia, co budu presvedceni o tom, ze je to nespravne. Ale je to naozaj nespravne? Nazory su nazory. Skor je otazna jedna vec - to myslis vazne, autorka temy, ze na rozhodovanie potrebujes pocut nazory cudzich ludi. Pises, ze ti ide iba o pracu, nehladas tu odpoved na to, ci tvoj "vztah" je okej alebo nie. No za prve - myslim, ze prave nazory na taky vztah si sem prisla hladat. Cities neistotu, a preto si pisala na tri fora. Chcela si si urobit maly prieskum, ake budu reakcie ludi a aj to, co si o takom vztahu myslia, ci ma vyznam. Odpovede na zdravie.sk nie su v sulade s tym, co si cakala, a preto ta to tak rozhodilo. A za druhe - ak chces vediet, co robit, aby si si aj pracu udrzala, aj s nim mala vztah, na to snad nepotrebujes nazory, na to existuje zdravy rozum, ktory ti hovori, ze vztah nie je ok ak si jeho ucitelka a on je neplnolety student. Nemyslim si, ze akykolvek riaditel/ka by boli ochotni toto na skole tolerovat. To ale musis vediet ty ovela lepsie ako my, kedze ty si priamo na skole. Ak ti mozem dat jednu radu - prestan hladat pochopenie u ludi. Ak nieco chces, nepotrebujes suhlas druhych ludi na to, aby ta to urobilo stastnou. Inak sa moze stat, ze zivot stravis skusanim robit iba to, co druhi pochopia, a zabudnes sa pritom rozhodovat pre to, co chces ty.

SofiaSofi

Je to choré, ako môžeš byť zamilovaná do 17 ročného decká? Iné by to bolo keby 29 ročný muž miloval 17 ročné dievča, ale 17 ročný chlapec nevyzerá ako muž a tebe skoro 30 ročnej žene by sa mali páčiť muži a nie chlapci.

antilooopa

Isteže, láska a neha existujú, ale toto nebude ten platonický prípad, sama píšeš, že si z neho "hotová"...
Môžeš si písať, čo chceš, v súčasnej situácii je to neetické.
Keď zmeníš prácu, rob si čo chceš. Pokojne ho pretiahni 7krát denne. A nahováraj si pri tom, že je to budúci francúzsky premiér :-D

Paedra41

antiloopa- a to ti kto povedal zase? zaseee klasicka slovac co si vsetko domysli..... ja som zalubena, nejde mi o sex na jednu noc.... lenze to ze som nadrzana si si domyslel... pri tom na sex s nim som zatial ani nepomyslela... citim ine pocity, lasku, nehu.... ale to ty nemozes pochopit.... okrem toho o francuzsku viem o tom vela, mam rada tu krajinu kedze som tam zila a ak nevies (myslim ze dokonca tu niekto spominal macrona), tak napriklad macron co je dokonaly priklad... je fr. prezident a ma manzelku... byvalu ucitelku, ktora ho ucila franinu a latinu a je o 24 r. starsia od neho... a ludia ho aj tak volili, akosi to tam fakt inak vnimaju vsetko hmmm... a ano mozno sa tam prestahujem, a mozno nie.... ty mi to vsak urcovat nebudes

antilooopa

neprskaj...
neetické to je, či sa ti to páči alebo nie. A pokojne sa do toho Francúzska môžeš vrátiť a tam preťahovať zajačikov.
Všetci tu vidia to, o čo ide-len o tvoje mokré gaťky, o nič viac. Len ty si to stále obhajuješ, akoby tvoje libido bolo to najdôležitejšie na tomto svete. Myslíš si, ze svet ešte nevidel nadržanú samičku?

Paedra41

antilooopa - a co ze je to neeticke? etiku a etiketu a ine hranice urcuju len ludia... a ludia su castokrat hlupi... ved pozri sa koho mame za premiera :D... bakalara som vystudovala vo francuzsku v parizi a poviem vam tam ludia nemaju taketo obmedzene hranice.... lenze slovač ta sa vzdy vie ukazat.... lebo ludia na slovensku v mnohych otazkach a veciach maju obmedzene zorne pole, a myslia si, ze len ICH nazor je spravny, moralny, a co ja viem este co.....

antilooopa

Je to neetické začínať si so žiakom. Tu nejde len o to či si ľudia niečo zlé myslia, alebo nie. Ale vidím, že mentálne si ešte v puberte a svrbí ťa rozkrok.