Chlap Vás pošle domov autobusom

Príspevok v téme: Chlap Vás pošle domov autobusom
Johana1234

Mám takmer 30 rokov a po opakovaných sklamiach som dala šancu jednému chlapovi. Nebolo to prvotné wau, prišlo to postupne a bolo to super ... Zoznámili sme sa na badoo. Vekovo sme rovnako. Stretávali sme sa cca mesiac a pol, obaja sme vedeli že nechceme žiadne romániky, ale preferujeme vzťah. On žije v Bratislave ja v Nitre. Po týždni kedy cca 3 x preložil stretko kvoli práci mi napísal či neprídem za ním do BA. Vraj okolo obeda. Napísala som mu príchod 10:30, že to je moc skoro, či nemožem neskoršie lebo musí upratať byt ... Vravím si okej, tak prídem neskoršie. Prišla som 12:20 . Už v piatok večer som mu písala že ci ma nemože hodiť do NR večer nech nemusím z BA busom. Odpísal, že podla neho je to zbytočné aby ma viezol do NR a išiel naspať, ked môžem ísť autobusom. Urazilo ma to, ale rozdýchala som aj to . Prišla som do BA, káva prechádzka, sex. Plánoval kam by sme mohli v novembri spolu na výlet , že nech si napíšem volno. O pol šiestej ma poslal domov, autobusom. Dva dni na to kontakt slabol a ja som sa ho na rovinu spýtala čo sa deje a ako to medzi nami vidí. Že si myslí že sa k sebe na vzťah nehodíme . Že to tak bude lepšie. Bodka. Povedze mi ludia prečo chlap toto dokáže urobiť. Prečo nedokáže z očí do očí povedať , nie nechcem ťa . Prečo dáva nádeje ked nič z toho neplatí . Chýba mi. Nevie zo mňa emočne vyprchať a často sa pristihnem že na neho myslím .... :(

miki25

Nechápem, čo tu jej píšete. Veď sa nevyspala s ním na prvom rande. Veď písala, že na tom prvom sa jej nepáčil až tak veľmi, ale dala mu šancu. Bohužiaľ dala šancu nesprávnemu. To sa stáva, ale tiež si myslím, že nemal sa zahrávať. Teraz normálnym mužom nebude veriť, čo je škoda. Na druhej strane je lepšie zistiť, že nebol ten pravý skôr, ako neskôr. Takto nestrácala si aspoň čas. Nie si už najmladšia, že by si mala čas strácať 3-4 roky a dobrého chlapa ešte určite spoznáš... Prajem ti, aby si správneho chlapa spoznala, čo najskôr.

Varus

A prečo by ťa akože mal vyvážať autom ???? Však spolu ani nechodíte, medzi vami nie je nič, len ste si písali cez Badoo, a to je asi tak všetko. Niektoré ženy sú ale naučené tak, že ich treba vyvážať úplne všade ako grófky.

Nehovoriac o tom, že si sa s nim vyspala hneď na prvom rande a ešte si si naivne myslela, že z toho niečo bude. Ľudská hlúposť nepozná hraníc, to je jedna pravda. Chlap to akurát tak využil k svoj prospech. Vyspal sa s tebou a vykašľal sa na teba. Ale tak za ľudskú hlúposť sa platí.

Carie

Preboha uz nikdy nechrap s chlapom na prvom rande. On ti daval od zaciatku najavo ze pre neho nic neznamenas a nevazi si ta. 3x prelozene rande pokial to nie je z fakt vazneho dovodu je dovod, aby si sa nim viac nezaoberala. To ze odmietol prist za tebou ale ty si sa musela trepat za nim je jasny dovod, ze tam nemas chodit. Dosla si k nemu sama, zaplatila si si cestu sama, on nemusel vynalozit ziadnu namahu ani peniaze. Len ta pretiahol kedze si sa nechala vyuzit a viac ho nezaujimas. Uz lovi ine. Nanho sa uplne vyprdni a zober si z toho ponaucenie, ze si mas vazit sama seba

snejty

No bohuzial si sa velmi naviazala. Ak by nebol sex, tak by sa vlastne nic nestalo. Tak mozno nabuduce to odloz na neskor.
Z toho co pises, tak ti to povedal na rovinu a s tym vozenim hore dole si moc narocna. Nepoviem, kebyze cestujes v noci, ale toto bolo este za svetla. V tom mal pravdu.

ovomaltine

stretavali ste sa mesiac a pol alebo pisali ste si mesiac a pol? podla mna len pisali a hned prve stretko bolo aj posledne. skoda toho sexu, inak by sa nic nestalo.

antilooopa

kks, ty nemáš v sebe štipku hrdosti...
zoznámiš sa s ním na badoo, vychrápeš sa s ním, počkáš, kým odstráni stopy inej ženskej z bytu, znovu sa s ním vychrápeš a čuduješ sa, že ťa nechce... načo by chcel celú kravu, keď mlieko dostal.
moja, daj sa dokopy, trochu si váž sama seba a nepodkladaj sa chlapom do postele hneď na začiatku.

daniela2

nezamiloval sa do Teba a reagovala si naňho ako bábika na motúziku, už od samého začiatku. Už na začiatku nejavil až taký záujem ako Ty. Nepokazila si v podstate nič, len z toho nemal byť vzťah.