Chlap Vás pošle domov autobusom

Príspevok v téme: Chlap Vás pošle domov autobusom
Johana1234

Mám takmer 30 rokov a po opakovaných sklamiach som dala šancu jednému chlapovi. Nebolo to prvotné wau, prišlo to postupne a bolo to super ... Zoznámili sme sa na badoo. Vekovo sme rovnako. Stretávali sme sa cca mesiac a pol, obaja sme vedeli že nechceme žiadne romániky, ale preferujeme vzťah. On žije v Bratislave ja v Nitre. Po týždni kedy cca 3 x preložil stretko kvoli práci mi napísal či neprídem za ním do BA. Vraj okolo obeda. Napísala som mu príchod 10:30, že to je moc skoro, či nemožem neskoršie lebo musí upratať byt ... Vravím si okej, tak prídem neskoršie. Prišla som 12:20 . Už v piatok večer som mu písala že ci ma nemože hodiť do NR večer nech nemusím z BA busom. Odpísal, že podla neho je to zbytočné aby ma viezol do NR a išiel naspať, ked môžem ísť autobusom. Urazilo ma to, ale rozdýchala som aj to . Prišla som do BA, káva prechádzka, sex. Plánoval kam by sme mohli v novembri spolu na výlet , že nech si napíšem volno. O pol šiestej ma poslal domov, autobusom. Dva dni na to kontakt slabol a ja som sa ho na rovinu spýtala čo sa deje a ako to medzi nami vidí. Že si myslí že sa k sebe na vzťah nehodíme . Že to tak bude lepšie. Bodka. Povedze mi ludia prečo chlap toto dokáže urobiť. Prečo nedokáže z očí do očí povedať , nie nechcem ťa . Prečo dáva nádeje ked nič z toho neplatí . Chýba mi. Nevie zo mňa emočne vyprchať a často sa pristihnem že na neho myslím .... :(

Johana1234

Je to neuveritelné a pre mňa samu nepochopitelné ale on mi chýba ... Myslím na to kde je s kým je .... Ako mám chlapom opať veriť ? Prečo každý každého klame a opúšta cez messenger ? Čo je toto za dobu ?

Estet

Ty si sa iba nechala vyuzit a dovolila si mu to, tak sa chopil prilezitosti... ked si zacnes trochu viac vazit sama seba, bude sa ti to stavat stale zriedkavejsie, az to napokon uplne prestane...

Shiksa

A opäť, lakomy chlap, sú strašne rozmnozeni. Trtkať to ano, ale investovať do ženy, do pozornosti, odviezť ju, to nie. Iba ťa využil, lebo máš nízku sebaúctu. Ale nabudúce už môžeš byť múdrejšia a nedať sa lacno, nabudúce už môžeš mať viac sebaucty. Odporúčam ti knihu Žena snov.

erittrea

Osobne, by mi taký vzťah asi nedal nič. Si pre neho len zábavkou a vôbec žiadna snaha z jeho strany podľa tvojho popisu ani nie je

daniela2

Je absolútne jedno, či si ho blokneš, alebo nie. Hlavná vec je nekontaktovať ho a povzniesť sa nad udalosťami. Spýtaj sa sama seba, či Ti chýba práve on, ktorý nemal hneď čas, lebo musel upratovať, a on, ktorý odkladal rande, neviem, aký bol sex, aspoň pri ňom bol nežný a pomalý a bolo cítiť, že mu na Tebe záleží? Alebo len úplne obyčajne?
Nie je Tvoj smútok daný len tým, že Ti chýba blízka osoba a ten pocit, že máš komu posielať maili a smsky, prípadne zatelefonovať.
Ani len rozísť sa nedokázal v tvári tvár, ako sa patrí. Bezcharakterný človek a zbabelec. Nemáš čo ľutovať. Nájdeš si lepšieho.

blueberryNN

Kontakt s nim ti nic dobre neprinesie, uplne by som ho blokla a zacala sa zameriavat inym smerom. Takychto ludi si vo svojom zivote nedrz.

Johana1234

Baby a co fb ?? Vymazat ho ? Nenapisal uz nic od vtedy co mi cez fb oznamil ze nic nechce riesit medzi nami .....