Chlap Vás pošle domov autobusom

Príspevok v téme: Chlap Vás pošle domov autobusom
Johana1234

Mám takmer 30 rokov a po opakovaných sklamiach som dala šancu jednému chlapovi. Nebolo to prvotné wau, prišlo to postupne a bolo to super ... Zoznámili sme sa na badoo. Vekovo sme rovnako. Stretávali sme sa cca mesiac a pol, obaja sme vedeli že nechceme žiadne romániky, ale preferujeme vzťah. On žije v Bratislave ja v Nitre. Po týždni kedy cca 3 x preložil stretko kvoli práci mi napísal či neprídem za ním do BA. Vraj okolo obeda. Napísala som mu príchod 10:30, že to je moc skoro, či nemožem neskoršie lebo musí upratať byt ... Vravím si okej, tak prídem neskoršie. Prišla som 12:20 . Už v piatok večer som mu písala že ci ma nemože hodiť do NR večer nech nemusím z BA busom. Odpísal, že podla neho je to zbytočné aby ma viezol do NR a išiel naspať, ked môžem ísť autobusom. Urazilo ma to, ale rozdýchala som aj to . Prišla som do BA, káva prechádzka, sex. Plánoval kam by sme mohli v novembri spolu na výlet , že nech si napíšem volno. O pol šiestej ma poslal domov, autobusom. Dva dni na to kontakt slabol a ja som sa ho na rovinu spýtala čo sa deje a ako to medzi nami vidí. Že si myslí že sa k sebe na vzťah nehodíme . Že to tak bude lepšie. Bodka. Povedze mi ludia prečo chlap toto dokáže urobiť. Prečo nedokáže z očí do očí povedať , nie nechcem ťa . Prečo dáva nádeje ked nič z toho neplatí . Chýba mi. Nevie zo mňa emočne vyprchať a často sa pristihnem že na neho myslím .... :(

ovomaltine

ako z toho von, uz ti tu radia, ze pretransformuj svoj zaujem inde. prejde ta to, len mu nepis, neodpisal by, pripadne nieco negativne, neziv si nadej, lebo budes len trpiet.

Johana1234

Vycitam sI ze keby som urobila inak to alebo ono, tak to mohlo dopadnut inak. Neuveritelne mi na tom cloveku zalezalo a dostal sa mi do srdca. Neviem pochopit ako mohol este v sobotu planovat spolocny vylet , vikend a v nedelu uz oznamit ze nic nechce a viac sa neozvat .... Ako to cele vedel zahrat bez kuska citu a ucty voci mne. Netrpi moje ego trpi moje srdce ..... Velmi a ja neviem ako z toho von. Kym on je stastny bezo mňa.

Keita

Bud si sa zalubila, alebo je zranena tvoja hrdost a najradsej by si mu to vytmavila. Alebo aj oboje. Preto na neho myslis. Ja dufam, ze kazdemu takemuto cloveku sa to pekne vrati aj s urokmi. Niektori nemaju chrbtovu kost.

ahjajjaj

Johanna, chýba Ti preto, lebo ste trávili čas spoločným dopisovaním si a pod. Chýba Ti ten dobrý pocit, s niekým si pekne dopisovať, stretnúť a pod. Chýba Ti pocit, že môžeš milovať a byť milovaná.
Neozývaj sa mu, on nechce pokračovať. Vieš, každý má nejakú osobnosť, a keď spoznáš nejakého chlapca, môže mať niečom, čo Ti na ňom veľmi vadí a vzťah sa kvôli tomu nevyvinie. Niečo také mal aj on v Tebe, nikdy sa nedozvieš, čo to bolo, a je zbytočné si nad tým lámať hlavu, lebo to nie je podstatné. Rozišiel sa, lebo mal pocit, že vo vzťahu s Tebou by akosi nebol sám sebou a nechcel sa pretvarovať, a konať inak, ako cítil. Keď sa mu ozveš, bude mu to nepríjemné, a môže Ťa aj ponižovať a neodpovedať Ti a podobne a Tebe bude tým pádom ešte horšie. Čím viac energie vložíš do myšlienok naňho a pokusmi skontaktovať ho, tým viac Ťa to bude zraňovať.

Alan89

slobodnemaciatko nemas celkom pravdu ked hovoris ze "rozdelovat hodnoty na lasku a sex je scestne".Sex sam osebe je akt pudov zatial co laska je cit ktory pochadza zo srdca,z duse.

Ano vyjadril som sa o chlapoch ze vecsina hlada v zene len sex.Kebyze z kazdej strany,ci uz od kolegov alebo od chalanov z fitka atd atd nepocujem tie priserne prihody,ako chlapi podvadzaju svoje partnerky,len kvoly neakej sexi zenskej,tak taky koment nenapisem.

Nie vzdy plati ze sex je fyzicka laska.

Alan89

Johana1234 pretoze si nanho "namotana".Emocionalne na nom lipnes aj napriek tomu ze ta opustil.Ja to poznam z vlastnej skusenosti,ked som nemohol mat zenu do ktorej som bol "platonicky zamilovany".
Ale zistil som ze to nieje osobne,dokazes to pretransformovat do inej osoby.

Johana1234

Len mi niekto vysvetlite prečo mi ten človek chýba a prečo mám chuť mu napísať .. Nedokážem si to vo svojej hlave logicky vysvetliť .
Nedokážem pochopiť ako to mohol celé tak dokonale zahrať......

slobodnemaciatko

Sex je fyzicka laska. Pravy muz ma duchovnu a fyzicku lasku v rovnovahe. Takze rozdelovat hodnoty na lasku a sex je scestne.

Alan89

Aksuram76,ale ano,su aj muzi ktory si vazia hodnoty ako uprimna laska ale je ich malo.Bohuzial vecsina hlada v zene ine hodnoty-sex,sex,sex.

Aksuram76

Tak isto sa pýtam co je to za dobu. Ze ak chceš muža zaujať, musíš zo seba urobiť mrchu, len využívať, naťahovať, byt neuprimna a jasne si ísť za svojim cieľom. Inak sa javis ako obyčajná chudera? To si už vážne nik necti uprimnu lásku, obetavosť, náklonnosť a oddanosť?