Chlap Vás pošle domov autobusom

Príspevok v téme: Chlap Vás pošle domov autobusom
Johana1234

Mám takmer 30 rokov a po opakovaných sklamiach som dala šancu jednému chlapovi. Nebolo to prvotné wau, prišlo to postupne a bolo to super ... Zoznámili sme sa na badoo. Vekovo sme rovnako. Stretávali sme sa cca mesiac a pol, obaja sme vedeli že nechceme žiadne romániky, ale preferujeme vzťah. On žije v Bratislave ja v Nitre. Po týždni kedy cca 3 x preložil stretko kvoli práci mi napísal či neprídem za ním do BA. Vraj okolo obeda. Napísala som mu príchod 10:30, že to je moc skoro, či nemožem neskoršie lebo musí upratať byt ... Vravím si okej, tak prídem neskoršie. Prišla som 12:20 . Už v piatok večer som mu písala že ci ma nemože hodiť do NR večer nech nemusím z BA busom. Odpísal, že podla neho je to zbytočné aby ma viezol do NR a išiel naspať, ked môžem ísť autobusom. Urazilo ma to, ale rozdýchala som aj to . Prišla som do BA, káva prechádzka, sex. Plánoval kam by sme mohli v novembri spolu na výlet , že nech si napíšem volno. O pol šiestej ma poslal domov, autobusom. Dva dni na to kontakt slabol a ja som sa ho na rovinu spýtala čo sa deje a ako to medzi nami vidí. Že si myslí že sa k sebe na vzťah nehodíme . Že to tak bude lepšie. Bodka. Povedze mi ludia prečo chlap toto dokáže urobiť. Prečo nedokáže z očí do očí povedať , nie nechcem ťa . Prečo dáva nádeje ked nič z toho neplatí . Chýba mi. Nevie zo mňa emočne vyprchať a často sa pristihnem že na neho myslím .... :(

Carie

Kedze posledny tyzden si z jeho strany citila chlad tak nieco sa stalo. Nie z tvojej strany ale z jeho. Neries co to bolo, aj tak na to neprides. Potom zrusil 3 stretka a potom si povedal, ze ta teda aspon vyuzije na sex ked ho tolko chces. Samozrejme on je slaboch, ked si uvedomil ze ta nechce, nemal ta vyuzivat na sex a takto hnusne sa s tebou zahravat. Ale povim ti, chlapi su vyberavejsi ako zeny.

Keita

Chyba mi tu velmi podstatna informacia, chodil niekedy vobec za tebou z BA do NR on?

Nezastavajte sa ho, co je blbec? Co ma nast? Ze sa boji zene na rovinu povedat do oci? Chlapi, jedno si pamatajte. Nech sa deje cokolvek, treba to povedat na rovinu a do oci, nie takto, lebo je to ubohe a chudacke. Na grc, ozaj.

La

Musím reagovať na príspevok pod. Áno, doprava v súčastnosti je neekologická, ale toto má byť ospravedlnenie jeho neochoty? V prípade, že by bol taký svet a autá by boli ekologicky čisté... odviezol by ju alebo nie? Podľa toho ako to dopadlo, tušíme odpoveď. Keby ju chcel, tak by sa správal inak...

Mohla si dať väčšiu váhu náznakom, ktoré sa týkali jeho chladného správania voči tebe. To boli varovné signály. Minimálne čo si mohla urobiť je, že si sa s ním nemusela poponáhľať do postele a dať tomu viac času. No, keďže ťa fyzicky priťahoval, tak si si nevedela pomôcť a išla si hlava, nehlava.

Nie je to len o tom - ako píšu ostatní - že dostal čo chcel. Aj ty si dostala čo si chcela, plus aj to čo si nechcela. Možno nabudúce budeš rozmýšľať.

snejty

Na margo toho sluzobneho auta. Uvedom si, ze to nie je o peniazoch ale o time msnagemente (furikovanie hore dole) a hlavne o ekologii (zbytocna spotreba, exhalaty atd.) A potom ze je planeta v takom stave v ako je, ked dakto by sa chcel len vyvazat.

Johana1234

Baby tak aby som veci uviedla na pravú mieru , nie nebolo to naše prvé rande to, že som ja za nim išla do BA. Stretávali sme sa viac menej pravidelne aj pred tým, dokonca cca po 2 týždnoch navrhol či nepojdeme niekam na výlet , každé ráno hned ako vstal mi od neho prišla správa so želaním pekného dňa... Nebol velmi dovod, myslieť si že to nedopadne dobre, možno posledný týžden bol chladnejší , napr ma na ulici absolutne nechytil ani za ruku ( čo ale ani pred tým) , žiadne dotyky medzi rozlúčením a privítaním - myslím na verejnosti . Ten človek mi neskutočne zamotal hlavu, priťahoval ma fyzicky , velmi vela názorov sme mali rovnakých ..... A potom vám jednoducho napíše správu že sa k sebe nehodime, že mal pocit že mne sa nič nechce ...... A na margo odvozu BA a NR mi napísal argument že nie som z mojej strany gentleman , ked chcem aby išiel hodinu do NR a hodinu spať do BA!!!! Mimochodom, má služobné auto a túto trasu absolvuje niekolko krát do týždňa. Mám ho stále na FB ale od vtedy sa neozval, nenapísal , proste nič. A je mi z tejto doby celkom dosť smutno . Nemôžete veriť nikomu .

ovomaltine

Keita ani chlap sa nemusi na prvom rande zblaznit z novej znamosti zo zoznamky a robit vsetko vzorovo, ona mu tiez mohla cim dalej tym viac liezt niecim na nervy. Ten zoznam nepopieram.

Keita

Inak na margo toho vyvazania, 10% slovakov su gentlemani, co by nenechali takto babu ist autobusom ZA NIMI Z NITRY DO BA, nie ze naspat. Zvysok? Lakomi, zgrlavi, sebecki slabosi. Pre tych, co tu vypisuju, ze je to uplne v pohode, nie je. Len vy ste este v zivote nestretli chlapa, co sa vie o zenu postarat a byt gentleman. Nevychovani, namysleni sedlacikovia (tym teraz nechcem urazit farmarov) co nemaju problem zenu vyuzivat na sex, peniaze, ci ine, vam pripadaju ako normal, lebo 90% slovace je takych. Ale nepiste sem, ze to je v pohode. Nie je.

Keita

Uz len to, ze z badoo, mi staci. Druhy pokec. Prva kategoria - zufalci, co si uzivali a zrazu hladaju zenu, co chce mat hned decka, lebo si myslia, ze im uchadza vlak. Druha kategoria - chudaci, co na prvom rande placu, kolko co stoji a celkovo na vsetko nadavaju. Tretia kategoria - chlapi, co pre zenu nie su ochotni prstom hnut, idealne, ked pride ona za nimi, jedno kolko km a ked dostanu sex, tak to je TOP. (zrejme tvoj pripad) Stvrta kategoria - zadani, co namotavaju baby, aby si uzili mimo vztah. Piata kategoria, tych je najmenej, co tam hladaju ozajstnu lasku, cize zufali ludia, 5% zo 100. Prepac, natrafila si na jedneho, zrejme nieco medzi 3 a 4 kategoriou. Bud ma vztah, alebo nema, v kazdom pripade je to chudak, slaboch, uboziak, tak ako tych 95%. Dnes stretnut gentlemana a seriozneho chlapa je ihla v kope cena.

pepe542

Máš skoro30...koľko ešte potrebuješ, aby si stratila naivitu? Nabudúce nechoď autobusom...daj sa poslať poštou alebo kuriérom...predtým sa ale poraď zo Simonou393...tá má množinu chlapov a veľké skúsenosti...veľmi ste si zvykli, že chlap musí byť zákonite sprostý. Chlapa hľadaj tam,kde sa chlapi zdržujú... majú aj koníčky a ušľachtilé záujmy. Na zoznamkyi chodí len odpad, ktorý sa nevie inak presadiť.

ovomaltine

ahjajjaj, myslim, ze sa stretli v sobotu. Bolo to dost rychle stretko, za par hodin vsetko. Kedze si myslim, ze to bolo prve stretko, je pochopitelne, ze si na nu nevyclenil cely vikend, spoznavali sa nazivo.
Chapem autorku, ze sa citi blbo, kedze po sexe s nim este chcela byt, aspon v tom aute.