Chlap Vás pošle domov autobusom

Príspevok v téme: Chlap Vás pošle domov autobusom
Johana1234

Mám takmer 30 rokov a po opakovaných sklamiach som dala šancu jednému chlapovi. Nebolo to prvotné wau, prišlo to postupne a bolo to super ... Zoznámili sme sa na badoo. Vekovo sme rovnako. Stretávali sme sa cca mesiac a pol, obaja sme vedeli že nechceme žiadne romániky, ale preferujeme vzťah. On žije v Bratislave ja v Nitre. Po týždni kedy cca 3 x preložil stretko kvoli práci mi napísal či neprídem za ním do BA. Vraj okolo obeda. Napísala som mu príchod 10:30, že to je moc skoro, či nemožem neskoršie lebo musí upratať byt ... Vravím si okej, tak prídem neskoršie. Prišla som 12:20 . Už v piatok večer som mu písala že ci ma nemože hodiť do NR večer nech nemusím z BA busom. Odpísal, že podla neho je to zbytočné aby ma viezol do NR a išiel naspať, ked môžem ísť autobusom. Urazilo ma to, ale rozdýchala som aj to . Prišla som do BA, káva prechádzka, sex. Plánoval kam by sme mohli v novembri spolu na výlet , že nech si napíšem volno. O pol šiestej ma poslal domov, autobusom. Dva dni na to kontakt slabol a ja som sa ho na rovinu spýtala čo sa deje a ako to medzi nami vidí. Že si myslí že sa k sebe na vzťah nehodíme . Že to tak bude lepšie. Bodka. Povedze mi ludia prečo chlap toto dokáže urobiť. Prečo nedokáže z očí do očí povedať , nie nechcem ťa . Prečo dáva nádeje ked nič z toho neplatí . Chýba mi. Nevie zo mňa emočne vyprchať a často sa pristihnem že na neho myslím .... :(

marrae

A tebe to akoze nedoslo? Dostal co chcel, na co by ta vozil domov... Ved sa ti uz ani neozve tak je to asi jasne, nemusis to uz dalej riesit a uz sa nedaj znovu takto namotat

ahjajjaj

Zvláštne, nie však poslanie domov autobusom. Lenže bol piatok. Keby mu na Tebe skutočne záležalo, a skutočne to mal byť vážny vzťah, bol by Ťa poprosil, aby si nešla preč a strávila s ním celý víkend.

terria15

vies naco by ti to hovoril do coi, pre vacsinu je jednoduchsie to riesit takto na dialku. no ako poviem ti, ze ja by som si uz pomyslela svoje ked ta poslal busom domov

blueberryNN

Na to, ze mas 30, ti to prekvapujuco dlho trva, kym ti to dojde. Tak ti to napisem narovinu - chcel sa s tebou vyspat, od zaciatku nemal ziadne ine plany ako mat s tebou sex a potom ta odkopnut. Vsetko to bolo sucast taktiky, aby ta dostal do postele. Klamal ti od zaciatku. 1:0 prenho.

zazrivienka

keby mi chlap napise, ze nevidi zmysel v tom aby ma potom vozil domov tak tam ani nejdem. ved on predsa chcel aby si prisla, okay tam ist to sa este da ale domov ta kludne mohol hodit, hned ti dal najavo, ze ta ma uplne na haku, to si mohla pochopit a mohla si sa tohto usetrit

tamirilka

...pretoze chcel iba jedno, este ta tak namotal, ze si za nim prisla este aj do bratislavy a potom sama cestovala nazad...

slobodnemaciatko

Podla nadpisu ju najviac trapi to, ze musela ist autobusom.
Nie je to o vyvazani, ale skor o bezpecnosti a ze mu na nej zalezi. Mna tiez ziadny z byvalych neposlal autobusom, lebo sa tam vzdy niekto na mna nalepi.
Od zaciatku si mala dost signalov, ze je to "charakter" a tipla by som si, ze uz vztah ma.

Simona393

Toto si absolutne nevšimaj take komentare, že či si grofka, že ťa ma chlap voziť. Mňa chlapi vozili a starali sa aj o ine, ale tento s tebou dobre vybabral, nielenže nemal čas, ale ťa aj nabulikal nech prideš za nim aj servis dostal zadarmo..
Páčila sa mi veta ako ste si povedali, že hladate važny vzťah. Tak asi klamal, možno najbližšie nejaká dobehne jeho. Tak to v živote chodí. Zoznamky su povačšine o sexe
Alebo od začiatku vedel, že ťa nechce a písal si s dalšími desiatimi alebo naživo nezapracovala chémia. Keby si si omrkla jeho spravy tak hned máš jasno, kolkým balamutil hlavu

kubami

Píšeš,že ste sa stretávali 1,5mesiaca.Písali ste si,stretávali sa,obaja ste hladali vážny vzťah. Je mi ľúto,že ťa tento muž zradil.Kedze ste sa stretávali istý čas,mala si dojem,že ste pár,že spolu chodíte.Ako to už tu niekto napísal,bud aspoň rada,že si takto skoro zistila,čo je to za muža,charakter a nestrácala si s ním viac času.Islo mu iba o sex. Skus sa dat dokopy.A možno nabudúce to intímne zblíženie odlož na neskor. Takeho,co chce iba sex,to odradi,čo chce vzťah a vyhovujes mu,počká.A možno nezaškodí mat aj iné konto kde si píšeš s niekym,aby si si ho nenápadne overila,či popri tebe nebali aj iné ženy.To tiež o ňom dosť vypovie.