Dezinfekcia zelenej farby na pokožku

smrecka

uuu no to sa mi tiez stalo vela krat, ale ako nenapadlo mi davat si na take poranenia dezinfekciu. si si tu popaleninu len raz natrela, ci viac krat pocas hojenia teda

Mona1

ta co mame doma, ta je aj na toto. aj pouzit sa da, ze pri otvorenych ranach, poskriabaniach, porezaniach aj pri popaleninach. to mam poslednu skusenost, isla som vyberat babovku z truby a dopalila sa samozrejme. palec ma palil ako fras, tak reku vyskusam na to dat tu dezinfekciu, nemam co stratit predsa.

hindrina

to musím pozrieť, že či aj tá naša má aj takéto účinky. lebo ja som ju kupovala a používam teda výhradne ako dezinfekciu, nie ako niečo, čo sa dá využiť aj pri hojení. ale keby to tak bolo, tak by to bolo fajn.

dratha87

jakiska tak jedno mi to nie je samozrejme. podla mna je dolezite aspon teda pre mna, aby mala ta dezinfekcia aj take sirsie vyuzitie. vies, ze nie len dezinfikuje, ale ze napriklad aj pomaha pri hojeni, ze ho nejak urychluje.

lukco85

vychádzam z toho, s čím mám dobrú skúsenosť. Keď natrafím na niečo, čo vyhovuje, tak nemám dôvod meniť, no nie? Pokiaľ skúsenosť nemám, tak kľudne takto po fórach hľadám, čo by mohlo byť fajn, alebo aj recenzie sledujem. To asi pri všetkom.

alexina

kym sme malu nemali, tak ani neviem, ci sme mali vobec nejaku dezinfekciu doma. teraz je to uz treba ako sol. ale musi byt samozrejme len taka, co nestipe.

vilka214

Tak to deti vedia byt take citlive na niektore veci. A si povedzme, ze ked sa na papieri porezes, tak to je ozaj take neprijmne, ja mu uplne rozumiem :D