Dezinfekcia zelenej farby na pokožku

tifaniass

Ked nemas istotu, tak stale sa da zavolat doktorke a opytat sa na to. I ked to asi nie je moc casu na to, ked sa nieco prihodi a potrebujes co najrychlejsie nieco spravit s tou ranou. Ale tak to uz intuitivne vies vycitit, ked si matka proste. Alebo treba mat vybavicku lekarnicky zvlast pre dietatko a pre dospelych spravenu, potom to je take sup sup rychlo, vies, kde co ako mas :)

dratha87

a tak to zase nevies, deti su niekedy dost nepredvidatelne a moze sa prihodit kadeco. ale tak ked je od roka, tak by som sa nebala pouzit to aj pri 11 mesacnom napriklad, to zase nie je taky rozdiel, vies ako.

duma

Zalezi od toho, ake male dieta mas na mysli. Tusim, ze sa moze pouzivat od jedneho roka. Ale tak to mas dost malu pravdepodobnost, ze mensim detickam sa prihodi nejaky taky uraz, co treba takto osetrovat a dezinfikovat, ked este nebehaju ani poriadne, len sedkaju vacsinou alebo lozia.

nomarienka

prosim vas a moze sa teda ten betadine pouzit aj pri malickych detoch? a este mam otazku, ci sa predava len v jednej velkosti alebo sa da kupit aj vacsie aj mensie balenie?

samithia

ano, presne ako hovoris, ja som podla tohto hladala, ked som kupovala, ze nech sluzi na viacero problemov. lebo aj vela vyletujeme a turistikujeme, tak nosievame ju aj na taketo zatahy so sebou, uz nie raz sme ju vyuzili.

Slanienka

ako ja som nepocula o tom, ze by sa dala dezinfekcia pouzivat aj tymto smerom, no beriem to ako velke plus, lebo tym padom doma staci tak povediac jedna vec... a teda vsetko je uz ok

buducamamina

Uplne som rada, ze to bolo na prste na takom mieste, ze tazko by sa mi fungovalo ci uz doma alebo v praci... V tomto pripade mojom to ani nebolo, ze dezinfikovanie v takom tom pravom slova zmysle, ale neviem, skor taka liecba alebo prevencia?...

strechacka

no uz len to je podla mna super, ze si sa vyhla pluzgieru, to by ma teda nenapadlo si takto vobec popaleninu dezinfikovat. super potom, normalne si ho pojdem teraz pozriet

buducamamina

Lebo nie kazda je urcene aj na taketo nieco... Ja som tak bola naucena, ze proste kalciova mast, ked sa popalim, aby to nejak stiahlo a prestalo boliet.... Ale naposledy som si skusila dat Betadine, lebo som citala, ze aj na popaleniny sa da pouzit... A mozem povedat, ze hned prestalo to popalene miesto boliet a nespravil sa mi ani pluzgier potom... Tak asi to bolo na nieco dobre :)