Dezinfekcia zelenej farby na pokožku

tenista87

veď kam inam by ste chceli tú dezinfekciu dávať. treba očistiť poradené miesto a nie pokožku okolo alebo čo. netreba sa toho báť a normálne dať priamo do tej rany. ono nie je to akože nič príjemné, to je fakt, ale tak aspoň je tá dezinfekcia taká, že neštípe ešte sama o sebe. aspoň teda, čo máme my doma betadine, tak ten je takýto, neviem, ako je to pri iných, ale hádam podobne.

klaudinkas

- To asi nie, to by bola pekne veľká spotreba tej dezinfekcie potom asi :D Však normálne priamo na ranu, načo špekulovať.

svurcka

to je mozne, ako nevravim, ze je to uplne zla volba, no mne to nevyhovovalo a predstava ze by mal aj doktor takto osetrovat niekoho, kto sa proste myka, no asi by to nebolo bohvie co

dzulili

// a aspon to fungovalo? mi to pride take zvlastne, ze v spreji. vsak to keby to bolo take fajn, tak by to asi aj doktori pouzivali, ale to som nevidela teda na dezinfikovanie, ze by sprej davali, skor tak, ze naleju na tampon, na gazu a tam dezinfikuju.

svurcka

vidis, si z toho spravila v celku fajn benefit. kedysi sme mali dezinfekciu v spreji a to teda aspon pre mna nebolo nic moc, lebo viacej som minula mimo ranu ako priamo na nu

metrio

myslim, si, ze ide o rovnaku. flaky akoze kde ci nechava? na kozi? vsak to je dobre, nie? lebo aspon vidis, ze kde si ju uz aplikovala a kde este treba.

Gaspura

Je to šikovnejšie, aj keď nemáš cestu napríklad, tak jeden deň objednáš a o dva dni máš balík doma. Ak to nie sú nejaké lieky na predpis, tak sa dá hocičo. A to je fakt, že aspoň nemusíš vystávať medzi tými chorými ľuďmi.

111svecka

Ako ja si takto vela krat objednavam aj zo samotnej lekarne. Nechce sa mi kolko krat cakat v tych radacha takto si vsetko nahadzem do kosika, objednam a hotovo

mardziosa

objednať sa oplatí odkiaľ? nemáte niečo overené, že kde je cena napríklad lepšia alebo poštovné sa nemusí platiť, alebo také niečo? :D