Skoro 40 a vobec nic...

Príspevok v téme: Skoro 40 a vobec nic...
JohnDoe123

Ahojte,

oisem sem, lebo sa nemam o takychto veciach prilis s kym porozporavat.

Tiahne mi pomaly na 40 a nikdy som nic nemal so ziadnou zenou alebo dievcatom- ani rande, ani pusa, vobec nic...

Na strednej sa mi pacilo sjedno dievca, ale bola mimo mojej ligy. Dnes zije s ovela mladsim, akymsi fitness trenerom v Dubaji. Na vyske sme boli sami chalani, skola bola narocna a tym, ze vyska bola v meste, kde som byval, obisiel ma aj internatny zivot. V praci kde som nastupil, uz dievcata boli (asistentky, personalistky), aj som s nimi dobre vychadzal, ale vacsinou boli vsetky zadane. Zjavne som ziadnu z nich nezaujal (na vyske a prve roky v praci som zo stresu a nedostatku pohybu pribral asi 25 kg) a nemal som ani sebavedomie, ani svedomie, pokusat sa niekomu preberat dievca. V praci som vydrzal sedem rokov a pred siestimi rokmi som zacal podnikat. Mame malu firmu, ktora sa venuje specifickej technickej cinnosti a v nasom odbore sa zeny prakticky nevyskytuju. Aby som povedal pravdu, za tych 6 rokov, co som odisiel zo zamestania, som sa s nejakou zenou (mimo pribuznych alebo konverzacie typu bude to 11,40, chcete platit kartou alebo v hotovosti?), bavil asi raz, na stretavke zo strednej (nie s tou babou z Dubaja, ta samozrejme neprisla).

Otazka- myslite, ze to ma este zmysel vobec sa o nieco pokusat? A ak ano, ako vôbec na to? Ako som uz pisal vyssie, z mojho pohladu je problem uz aj prist do normalneho kontaktu s nejakou zenou...

P.S.

Sorry za dlhsie citanie a vopred diky kazdemu, kto tomu aspon venoval svoj cas.

Carie

Presne pre takych nesmelych ako ty su dobre zoznamky, nechapem ze si este ziadnu nevyskusal. Internet mas, pisat vies tak v com je problem. Nemozes cakat ze stretnes vhodnu zenu niekde na ceste do roboty ci v obchode. Napis tam co najuprimnejsie aky si a co hladas. Alebo skus reagovat na inzeraty ktore ta zaujmu. Ake mas vlastne konicky? Nemal by si mat ale prehnane naroky, chciet len modelku s peknou tvarickou a mierami 90-60-90. Tie by chceli vsetci ale tie si mozu vyberat z mnozstva napadnikov. Ako ta z toho Dubaja.

sob rudolf

JohnDoe123, ak skutočne túžiš po živote v partnerstve/manželstve a nie je to iba dáke domáhanie sa nepoznaného, nevzdávaj to. Na svete je veľa žien, ktoré majú podobnú vzťahovú históriu ako máš ty a sú to bežní, normálni ľudia, žiadne mrchy, zlatokopky ani vymetačky zábav a postelí. Mnohým ženám sa skrátka nezadaril obojstranne uspokojivý vzťah a preto sú samé. Rovný rovného si hľadá, čiže ak nie si mimo, dokážeš nájsť takú aj ženu. Držím palce.

Parker

Treba chodiť medzi ľudí, pridať sa do partie a niekam si vyraziť. To je asi najlepší spôsob ako spoznať nové ženy.

Hľadaj kamarátky, nelep sa hneď na prvú, ktorú stretneš, ženy takíto zúfalci nepriťahujú, skôr odpudzujú.

Buď spoločenský a zábavný, ak budeš sedieť za stolom jak jelito a len čumákovať na všetky ženy v okolí, tak to si moc nepomôžeš.

Zoznamky moc nerieš, tam je nízka pravdepodobnosť, že stretneš vhodnú ženu.

snejty

Niekto doštudoval v 18 rokoch, ale čakal 5 rokov na dobrú prácu.
Niekto ukončil štúdium v 30 rokov, ale vo svojej oblasti pracoval už od svojich 18 rokov.
Niekto začal podnikať vo veku 25 rokov a zomrel keď mal 50 rokov.
Kým iný sa stal majiteľom svojej firmy vo veku 50 rokov a žil do 90 rokov.
Niekto je vo veku 40 rokov slobodný, zatiaľ čo niekto iný sa oženil veľmi mladý
Každý na svete sa nachádza vo svojom časovom pásme.
Ľudia okolo vás sa môžu objaviť pred vami, niektorí sa môžu zdať byť za vami.
Každý však beží svoj vlastný závod, vo svojom čase, takže nezáviďme im a ani si z nich nerobme žarty.
Sú vo svojom časovom pásme a my sme vo svojom.
Život sa deje v tom správnom čase.
Takže sa uvolni.
Nepredbiehaš.
Nemeškáš.
Si v správnom čase.
Si vo svojom čase .... Cit.web

ahjajjaj

podľa mňa by si nemal čakať, kým nejaká žena prejaví o Teba záujem, skús Ty prejaviť svoj záujem im. Možno nepreskočí hneď iskra, ale keď si ju budeš ceniť ako dobrého človeka, bude Ti trochu atraktívna a budete mať nejaké spoločné záľuby, môže to vyjsť. Orientovať sa môžeš aj na zoznamky, ale z Tvojho života chýba šport, cestovanie a záľuby, cez ktoré by si si mohol ženu nájsť. A nie je neskoro. Mnoho žien nad 30 rokov žijú vo vzťahoch bez budúcnosti, lebo ich drahý sa nemieni ženiť a ani mať dieťa. Alebo žijú takéto ženy samy, lebo keď videli, že sa vo vzťahu nepohnú vpred, tak sa radšej rozišli a rady by sa vydali a mali rodinu a partnera, na ktorého by sa mohli spoľahnúť.

sihkira

No najviac ludi stretne svojho partnera cez spolocnych priatelov si myslim takze bola chyba, ze si sa v mladosti nezabaval a podobne. No nikdy nie je neskoro. Chodis do prace? Nemas tam nejakych priatelov? Alebo jedneho? Vyber sa s nim niekam do spolocnosti

2Hy7eliz

Typicka muz co nema uspech u zien lebo zlyha ..kazda je zlatokopka a kazda ide po peniazoch ..uboziak ..a co tak si priznat chybu na svojej strane a nehadzat vsetky zeny do jedneho mecha?!
To ze si babrak a nevies zeny zaujat je len tvoja chyba ..

1994ka

Jasne, v 40 rokoch nebol na rande, ale nikde nespravil chybu...je to uplne prirodzeny socialny aj sexualny vyvoj života človeka...začni s tym kamo čim skor, zoznamuj sa, lebo zrazu zistis, že ti už nefunguje a ženu si ešte nemal v rukách. To ti ešte len bude luto.