Skoro 40 a vobec nic...

Príspevok v téme: Skoro 40 a vobec nic...
JohnDoe123

Ahojte,

oisem sem, lebo sa nemam o takychto veciach prilis s kym porozporavat.

Tiahne mi pomaly na 40 a nikdy som nic nemal so ziadnou zenou alebo dievcatom- ani rande, ani pusa, vobec nic...

Na strednej sa mi pacilo sjedno dievca, ale bola mimo mojej ligy. Dnes zije s ovela mladsim, akymsi fitness trenerom v Dubaji. Na vyske sme boli sami chalani, skola bola narocna a tym, ze vyska bola v meste, kde som byval, obisiel ma aj internatny zivot. V praci kde som nastupil, uz dievcata boli (asistentky, personalistky), aj som s nimi dobre vychadzal, ale vacsinou boli vsetky zadane. Zjavne som ziadnu z nich nezaujal (na vyske a prve roky v praci som zo stresu a nedostatku pohybu pribral asi 25 kg) a nemal som ani sebavedomie, ani svedomie, pokusat sa niekomu preberat dievca. V praci som vydrzal sedem rokov a pred siestimi rokmi som zacal podnikat. Mame malu firmu, ktora sa venuje specifickej technickej cinnosti a v nasom odbore sa zeny prakticky nevyskytuju. Aby som povedal pravdu, za tych 6 rokov, co som odisiel zo zamestania, som sa s nejakou zenou (mimo pribuznych alebo konverzacie typu bude to 11,40, chcete platit kartou alebo v hotovosti?), bavil asi raz, na stretavke zo strednej (nie s tou babou z Dubaja, ta samozrejme neprisla).

Otazka- myslite, ze to ma este zmysel vobec sa o nieco pokusat? A ak ano, ako vôbec na to? Ako som uz pisal vyssie, z mojho pohladu je problem uz aj prist do normalneho kontaktu s nejakou zenou...

P.S.

Sorry za dlhsie citanie a vopred diky kazdemu, kto tomu aspon venoval svoj cas.

Kamka2

SlovanHnoj = SKURVYSYN-ADMIN

Že to niekeho takto dlho baví. Musí mať veľmi úbohý a prázdny život keď potrebuje neustále rozosievať zlosť a nenávisť na internete.

Simona393

Daj mi pokoj a nestaraj sa, Ja som ťa neoslovila a neoslovuj ty mňa. Nechcem počúvať, čo si o mne myslíš. Otravuj niekoho iného a tebe
podobnéhom pripečeného človeka.

Simona393

Taktýto typ žien si hľadá typy ako Peťo, lebo pri dominantných samcoch by jej to neprešlo. A pretože to je jeho prvý vzťah, on si myslí,že všetky ženy sú také a takto to má fungovať..Čo je na míle od pravdy...
Na druhej strane viac x ho odkopla, a on sa doplazil, takže Peťo má tiež za ušami, keby chcel už dávno je bez nej aj rok dozadu , a nemusel by nikomu zuby rozbíjať a protézy kupovať

Simona393

Však presne ako som hovorila, že Slovan hnoj považuje ženy za odpad a vedel by fyzicky zaútočiť. Teba nazýva špatou a ohavou, Petovu žen ženu by zmastil
Prečo ked hovorím pravdu nikto nikdy mi neverí.
Šnubka sa na mňa osopila, Zdravý ˇUsudok si ide svoje. Na tomto si založím svoju živnosť a svoje buduce bohatstvo - pri každom si hodím do kasičky 20e, ked:
1) mi niekto neveri
2) ked mi niekto nuka sex bez zavazkov ďalšia 15e-
3) ked si idem zapáliť ďalšia 20ka
Takýmto štýlom budem mať za chilu na účte 5 000e.

ZdravyUsudok

Ty podomnou byvaly Slovan-hnoj
co ty vies ako ja vyzeram?
A kde medzi zlatokopkami vidis hnusne spaty?
Praveze zlatokopka ak chce ulovit majetnejsieho muza ci ma on 30 alebo 50
sa o svoj vzhlad prehnane stara lebo konkurencia je aj medzi zenami a len ta krajsia kvazi krajsia ktora vynika v dave najviac zaujme takehoto muza pokial jemu ide len o vzhlad zeny.
Takze prave zlatokopky sa o seba prehnane staraju.

Soli

Na nové Iphony a Samsungy a podobne sa stoja rady cez noc aby ich pubertiaci mohli mať ako prvý, stačí sledovať média.
Tak isto Slovensko má nadpriemerný vozový park, keď vždy príde moja teta ktorá žije v Taliansku tak každú chvíľu len konštatuje že takéto autá tam nevidno. Ja som napríklad bol týžden v Budapešti a tam som videl za týždeň 2x lepšie auto a to mali obe Slovenské značky :D Inak nič.
Tu sa stačí ísť prejsť do nejakej podzemnej garáže v nákupnom centre a idem si oči vyočiť.
Na dôchodok sa netreba spoliehať, treba si vybudovať pasívny príjem.
A určite sa nepohybujem v spoločnosti bohatých ľudí len chodím po tej ulici a všímam si.

snejty

januska napis 5 krajin kde by si chcela zit / kde sa maju ludia podla teba lepsie a 5 krajin, kde sa maju ludia horsie

januska998

Soli ja teda neviem odkial si ale co mam ludi vo svojom okoli vobec nevidim ze by si kazdy kupoval nove iphony a zil si nadpomery. Ved sa pozri ako zije taka priemerna slovenska rodina s detmi a hypotekou na krku a pozri ake mame na cestach jazdene stare auta. Napriklad moje kolegyne ked im pride vyplata obrovska cast ide na splatku hypoteky a do konca mesiaca mozu kalkulovat ako vyjdu. O tom ako ziju u nas dochodci radsej pomlcim. Aby mal niekto po 40 odprac.rokoch 300 eur dochodok... Vobec si nemyslim ze Slovensko je krajina luxusneho zivota. Keby to niekto povedal na Dubaj tak ok. Mozno sa pohybujes v takej spolocnosti bohatych mladych ludi co si potrpi na drahe auta, mobily, oblecenie ale pozri sa na beznych ludi na ulici.