Skleroza multiplex

martin82

Valium gratulujem a vitaj medzi dospelymi. Ake mas dalsie plany, VS, praca, zahranicie? Uzivaj si zivota, neries ci stratis rok, alebo dva, este ich ztratis a na vacsie hluposti. Inak s tinou sa da celkom suhlasit, len si nemyslim ze je to len problem Slovenska.

Valium

Tina - neviem prečo si taká podráždená a hovoríš také veci, ja viem aká je situácia na slovensku. No asi ťa niečo trápi, nechceš sa o tom porozprávať? Cez email trebars?

tina1112

super mozes ist makat do vyroby za pas ku korejcom za 5korun

alebo ist na vysoku ktora ti bude aj tak zbytocna

asi si myslite ze som dost skepticka ale len vnimam realitu
ako to tu je na SLOVENSKU

tina1112

Viete na co som prisla?

Ze doktory su keketi
Hlavne ked rozpravaju ze mame byt v psychickéj pohode

Ze rakovina je psychického povodu a to len preto lebo nic na nu este nevynasli co by pomahalo

Jako je mozne potom ze rakovinu maju aj male deti ktore su v psychickém pohode

To si vymysleli také vyhovorky ze najradsej by som ich odsudila mucenim

Nechápem ako mozu byt ludia tak je....ti a taketo srackove reci im zrat

Lebo oni ani nemaju chut niekoho liecit to by im nevynieslo tolke peniaze keby sme boli vsetcia zdravi

Tak radsej valia prachy do niecoho z coho ani není iste ze niekoh vyliecia ale za to mu doseru aj to co mal zdrave….
Ospravedlnujem sa za vulgárně slova ale tak to citim

Valium

Majlo2 je teraz Valium keďže toto fórum je pre registrovaných a nechce sa mi registrovať 2x kvôli menu.
--------------------------------
Ale nakoniec si to zvládla. Ja si tiež plánujem robiť vodičák teraz po škole (konečne). Ako sa mám? No učím sa na maturu a len dúfam, že ju spravím na prvý krát a nebudem sa musieť vrátiť do školy ešte v sektémbri. Takže aj ja teraz stresujem, :) preto som tu dlho nebol. A ďakujem za opýtanie

ela070

MAJLO 2chcel si vediet ako ten moj vodicak tak az na druhy raz najprv som spravila testy a kuzele na jazde som vypadla a dnes som dala jazdu ale bola to poriadna tazoba.som riadna tremistka uz som myslela ze to ani neurobim ta trema ma zabija neviem ako sa toho zbavit.ako sa mas uz si tu dlho nebol je vsetko ok.odpis ahoj

- mira

Ela, bohužiaľ trstinová melasa je jednoduchý cukor.
Ten, ako všetky jednoduché cukry, je spúšťač zápalov a zlodej minerálov a B vitamínov.
Takže ak chceš mať stabilnú hladinu cukru v krvi, jedz dôkladne preslinené polysacharidy z obilnín. A ak nebudeš jesť cukor, nebude ti chýbať ani železo.

Simonetta155

Odporúčam si pozrieť túto stránku:zakladzdravia.meu.zoznam.sk
A chcela by som sa spýtať,aké výživoé doplnky kupujete a aké cvičenia preferujete ???