Skleroza multiplex

tina1112

nefinka vobec to fakt neries

keby som ti dala precitat co mi napisala oktorka s sm centra z mickiewizcovej z ba
tak by si sa zhrozila

pacient to je pre nich len cislo penazi ktore za neho dostanu

ja fakt nepoznam cloveka s sm ktoremu by tieto chemikalie pomohli

nefinka

:tina - mňa to serie už len z princípu, ja sa takisto cítim lepšie, keď zrovna nič neberiem, ale principialne mi to nedá, aby som sa nad to povzniesla

tina1112

nefinka neboj len nech si tu liecbu nechaju ona aj tak nepomaha a oni to vedia

ja uz rok som bez liecby tak ako martin ten liecbu nikdy nemal

skor myslim ze ta liecba viac skodi ako pomaha
pokial nevymyslia skutocne nieco co bude viditelne pomahat tak neviem co bude dalej a to zijeme v 21storoci ani sa mi verit nechce ze liecba sm je stale v plienkach a z ludi robia pokusnych kralikov

nefinka

ak sú to tie tabletky čo myslím ja, tak pokial viem, tabletková forma sa bude dávať iba tým pacientom, čo sú na tom dosť horšie..

Valium

Ano, práve dnes som to pozeral na nete. Tu je link -odkaz odstránený-
To aby ušetrili a mohli si za tie ušetrené peniaze kúpiť kurvičky to preto. Fakt ja už neviem či si mám zaobstarať zbraň a vystrielať všetkých zasranov jak ten Fín alebo čo. Tu sa človek nezmôže na nič.

nefinka

ja už fakt nemám slov na to, v akom absurdistane to žijeme..
videli ste v správach čo zas tí chuji vymysleli a chcú presadiť? že ak po dobu piatich rokov sa človeku stav nezhorší alebo dokonca zlepší, tak takým chcú odobrať liečbu a dať im ju znova, až keď sa im stav začne horšiť.
WTF???

Valium

Tam som pôvodne chcel ísť ale keď som zistil niečo viac tak ma to rýchlo prešlo. Teraz je to Nemecko, mám tam známeho takže prácu mám istú a neošklbú ma ako keby som tam išiel na vlastnú päsť keď ani jazyk nepoznám (ale samozrejme, že teraz po mature s aho budem musieť naučiť keď tam chcem robiť dlhšie).