Skleroza multiplex

martin82

Ahoj Nini12, mne kortikoidy vacsinou zaberali aspon trochu hned, prvykrat uplne super, ale 2x a 3x uz poslabsie, ale trochu hej. Trasenie zatial nemam, ale ked nic, nechaj si pichat aspon milgamu, kazdy den 1-2 tyzdne, ak nepomoze, neublizi. Ak mas nejake otazky alebo len tak pokecat, napis na mail.

Nini12

Ahojte,

teraz zacnem asi troska odveci - mam 23 a SMku mi diagnostikovali uz v 15. Doteraz som bola ako tak v pohode a tak som sa tvarila, ze ved mna sa to netyka:) Ale postupom casu sa mi zacali objavovat symptomy ako krce, problemy s koordinaciou atd. Pred nedavnom som teda podstupila kordikoidnu liecbu v nemocnici, odvtedy ubehli uz skoro 2tyzdne a nemam moc pocit, ze by sa to nejako zlepsilo! Ak mate niekto skusenosti s kortikoidmi, tak napiste sem prosim po akej dlhej dobe vam zabrali. A takisto ak mate problemy s trasenim ruk, dalo by sa s tym nejako pomoct? Lebo neviem si predstavit ako absolvujem posledny rocnik na mojej univerzite, kde sa v jednom kuse len pise:D Dakujem velmi pekne za vsetky rady, ktore mi sem napisete a taktiez by som sa touto cestou aj rada zoznamila s inymi mladymi ludmi, ktori maju tuto blbu diagnozu a mozno si vymenila par rad ako ju zvladat lepsie...
Zobraziť iba dobré rady

martin82

Este doplnenie, konkurencia a vraj rovnako dobra ako bioquant je www.kxlaser.cz. Ten bioquant som ja vcera ostestoval na zivej kvapke krvi pred a po a naozaj bola ta krv ina, hluciky cervenych krviniek rozbite tak ako maju byt.Vraj bioquant je original, kxlaser cinska kopia. Ziadna skusenost, nic?

RNG

Inac na poskodene nervy na regeneraciu treba brat hodne DHA(aspon jeden gram) co dostanes z rybacich olejov, lepsie z krill oleja alebo oleja z chobotnice pod menom calamarine.

RNG

Tina ,nezarucujem za uspech, ale mnohi lekari z alternativy spajaju MS(SM)a rozne ine tzv "autoimunne" z roznymi mikrobami v tele, najma s L-formami , mykoplazmani a virusami. Vsetky tieto totiz podstatne znizuju imunitu a tym, umozna viacerym naraz skodit.
Preto odporucaju adresovat tieto vnutrobunecne parazity napr extraktom z olivovych listov, Samento/prima una de gato a inymi antimikrobialnymi doplnkami, NAC a enzymami na odmaskovanie a roznymi prostriedkami na zvysenie viralnej imunity

tina1112

takze tam sama priznala ze liecba nie je az taka potrebna

co mam kamaratov su na liecbe a aj tak im pribudaju loziska potom k comu je ta liecba

ja tomu stale nechapem

tina1112

Videla som výsledok imunológa a alergológa. Podľa mojich zápisov stav nebol doriešený z hematologického hľadiska. Nízky počet leukocytov musí mať nejakú príčinu a ja stále nerozumiem akú- či sa jedná o problém v imunite alebo o poruchu tvorbu bielych krviniek / čo spadá pod kompetenciu hematológa /.
Každopádne lieky druhej línie nemôžete dostať.
Netreba sa však stresovať,Máme veľa pacientov, ktorí nedostávajú túto liečbu a dokážeme stav stabilizovať pravidelným sledovaním a v prípade potreby podaním kortikoidov.
Krásny deň