24 a stále sám

Príspevok v téme: 24 a stále sám
Namornik777

Mám 24rokov a stále som sám, čo ma dosť trápi. Nie som nejak extra škaredý som vysoký modrooký blonďak, no len som introvert a moc nefungujem na sociálnich sieťach. Ja sa chcem len touto formou vyrozprávať, ono viem mnoho mladých ľudí je na tom podobne ale, koho by to netrápilo a ono snažím sa niekoho si nájsť no bez, úspechu, láska proste chyba a život je len jeden. Držím všetkým single ľuďom palce nech nás, šťastie postretne:)

Tutenstein_xD

Akonato to som veľmi rád, že končíš so mnou debatu, pretože ak si nedozretá pubertiačka, tak mi je jasné, že máš na niektoré veci úplne iný pohľad a taktiež máš iné názory. Ak si však dospelá žena a máš názory také, aké máš, tak to vypovedá len o tom, čo som písal. Každý dozrieva v inom veku. Netreba sa za to hanbiť :)

Akonato

Moje nazory su prizemne a tvoje stupidne.Takže si vyhral! Pocula som par prizemnych nazorov ale od tych mam velmi daleko.A ked clovek nevie kam z konopi, tak treba urazat druhych.Ale to vypoveda viac o tebe ako o mne..
Takze sa nehraj na nieco, co nie si
Bye bye
A tymto koncim tuto debatu, lebo otazka bola niekde inde

Tutenstein_xD

Akonato ty máš koľko rokov ? Správaš sa ako nedozretá 17 ročná pubertiačka. Neviem, kde som naposledy spomínal, že ženy sú hnus a sám seba som opisoval ako hviezdu.

Jediné čo som písal bolo, že ma baby alebo iné ženy chvália, že som dobre vyzerajúci mladý muž. Písal som to, čo je pravda a nikdy som o sebe nenapísal, že som krásavec po ktorom slintá každá druhá.

Ja proti ženám nič nemám. Ženy sa mi páčia a priťahujú ma. Nemám problém s nimi komunikovať. Som teraz v novej robote a komunikujem ako s chlapmi, tak aj so ženami. Takže tieto tvoje názory si radšej nechaj pre seba.

Tvoje názory sú veľmi prízemné a tvoje vyjadrovanie ešte viacej. Ale tak každý dospieva v inom veku. Niekto svojím myslením a rozhodnutiami dospeje už počas puberty, niekto po nej a niekto nedospeje nikdy.

Akonato

Citat medzi riadkami nevies.To sa tak hovori- nieco nadnesene
Ja zivot kvoli banalite neukoncujem urciteTrepes somariny
Ale proste skoda reci sa s tebou zapodievat
Ano, zeny su hnus poculi sme od teba 1000x ty si najkrajsi vo vesmire

Tutenstein_xD

Akonato vyjadruj sa slušne aspoň. Buzik je veľmi škaredé pomenovanie pre gayov. Ale vidíš, to je rozdiel medzi nami dvoma, ty keby si nemala sex ani raz za život, tak by si sa zhodila z mosta. Ty by si ukončila svoj život kvôli banalite. Pre mňa majú iné veci väčšiu hodnotu ako chvíľkové potešenie so ženou v posteli.

Akonato

Tak to je dobre.Niekedy je na škodu niečo ukázať
Vieš čo, ja som sa raz zoznámila s 1 chalaňom tak, že písal status na fcb o ochrane zvierat, kastrácia a o zajkoch.A napísal to takým zaujímavým spósobom, ze som mu napísala spravu, či je milovnik zvierat a aky ma na to nazor.A rozvinula sa z toho konverzacia.Ja tam mam fotku neskrývam sa, on nemal.A písali sme si 3 roky a ja som sa aj doňho platonicky zamilovala potom sme sa mali stretnúť atd..
A a do 1 som bola zamilovana, ten ma zbalil drzo prišiel za mnou a prihovoril sa mi.
Ja som zvyknuta na takých sebavedomých mužov, čo sa nehanbia,veria si, oslovia hocikoho
Ono ja to aj od chlapov očakavam, je to mužne, páči sa mi to
Neviem si predstaviť, ze ja by d
som musela chlapa naháňať, dobíjat, prosiť o stretnutie na kolenách
Ty píšeš, že celkom dobre vyzeráš
Ale keď tú babu neoslovíš, ona si mysli, že sa jej nepáčiš
A ako zistíš, že sa niekomu páčiš?
Stoji tam skupinka chsaanov a ona pozera stale tvojim smerom.
Namotava si vlasy na prst, nakláňa sa smerom dopredu k tebe.Máte očný kontakt.Usmieva sa

Sa pamätám, raz som išla do banky sedela v rade na stoličke a prišiel za mnou ten pracovník, mlady chalan asi o 10rokov mladši, postavil sa nado mnou ako Boh vojny, ruky v bok a týčil sa nado mnou ako stožiar,ze čo si prosíte? Postoj ako keď v kovbojke vyzývaš na súbojTak som sa začala rehotať, že nejakú službu
Tak som sa nabudúce namaĺovala, vyobliekala kvoli nemu a jak sme tam došli, už ho nebolo.Takého špatného tam strčili namiesto neho.Tak som nadávala jak pes

Namornik777

Ono, nie žeby som sa úplne vyhýbal socialnym sieťam len, proste si tam nepridávam toľko vecí neukazujem tam svoj život. Mám rád keď si svoje súkromie môžem nechať pre seba.

Akonato

Tutenchamon, ty píšeš jak keby si bol buzík.Ja ti veĺmi fandím,,ale robiť zo vzťahu nočnú moru zas je extrém
Ako obdivujem ludí čo su sami, nejakých mníchov vedcov, čo zasvetili život práci,
ale aj keď nemam vztah, ja by som ako panna žiť od 17- do 80ky nedokázala.Asi by som sa hodila z mosta, keby som sex ani raz neprežila
Našťastie ženy majú v tomto výhodu, že muži sa im sami hádžu pod nohy

Ty si introvert, takže asi nemáš v úmysle osloviť najbližšie nejaké ženy

Ale vzťah neni až take ťažké si nájsť:
- škola
-práca
-posilovňa
-diskotéka
-zoznamky neviem to som neskúšala
- mňa raz jeden fešák na ulici oslovil
Daj sa do spolku nejakých slobodných
Alebo na Instagrame olajkuj niekoho fotku pozri sa z ktorého je mesta, a napíš jej správu, alebo sa chytí alebo nie.Uvidíš
No a keďže si introvert a soc.sieťam sa vyhýbaš
tak potom ti už len zostáva ĺahnúť si pod duchnu a čakať, že najkrajšia žena v meste si ťa nájde a zatelefonuje Ti.
Good luck