24 a stále sám

Príspevok v téme: 24 a stále sám
Namornik777

Mám 24rokov a stále som sám, čo ma dosť trápi. Nie som nejak extra škaredý som vysoký modrooký blonďak, no len som introvert a moc nefungujem na sociálnich sieťach. Ja sa chcem len touto formou vyrozprávať, ono viem mnoho mladých ľudí je na tom podobne ale, koho by to netrápilo a ono snažím sa niekoho si nájsť no bez, úspechu, láska proste chyba a život je len jeden. Držím všetkým single ľuďom palce nech nás, šťastie postretne:)

Tutenstein_xD

Kimo888 a toto mi je maximálne ukradnuté, čo si o mne myslia ľudia :) a hlavne tí, ktorých vôbec nepoznám. Ja s tým žiť viem, že nemám vzťah. Nejako mi to žily nereže. O veľa neprichádzam, a hlavne v dnešnej dobe, keď vidím aj u známych, aké tie vzťahy naozaj sú.

Soli

Rady pre introverta ze zoznamit sa na socialnych sietach su uplne mimo kedze socialne siete su len a len o fotkach. A ked sa tam chces zoznamit tak nie o fotkach psikov a prirody ale o fotkach svojich a to hlavne extrovertnych az vulgarnych fotkach. Introvert takychto fotiek bude mat 0 takze sanca ze mu nejaka zena odpise je nulova. (na rozpravky never).
Posilka je tiez utopia kedze tam ludia chodia cvicit a nie zoznamovat sa, okrem toho posilky su dnes uz na 90% zaplnene pozerkami a zlatokopkami ktore sa chodia ukazovat a nie cvicit.
Ked sa chces zoznamit s nejakou milou, normalnou babou tak musis navstevovat miesta kde sa taketo baby nachadzaju. Napriklad nejake divadelne kurzy, tanec, mozno jazykovy kurz.

Kimo888

Tutenstein, ty svoje komentáre píšeš štýlom ako keby si písal nejakú ťažkú odbornú literatúru tj. pôsobíš dojmom ako keby si mal 60 rokov, 3 tituly a bol úplný suchár.
Takýmto štýlom keď píšeš aj tým babám na pokeci alebo správaš sa v spoločnosti tak sa ani nečudujem že si nikoho nemal.
Ženy takýchto suchárov maximálne neznášajú.

Tutenstein_xD

Namornik777 tak neviem ako ti ešte poradiť. Možno bude najlepšie, ak to necháš plynúť a nebudeš to zbytočne siliť.

Akonato

No Tutanchamon, bola som na inej diskusii, kde sa zena stazuje, ze muz nechce sex a takych problemov uz sa tam riesilo milion.Takze si ma za pubertaka oznacil, ked som povedala, ze si bez sexu neviem predstavit zivot.Tak ako vyzera ostatne zeny su tiez pubertiacky, ked to za velky problem povazuju, dokonca dovod na rozvod. Takze mimo si asi ty s ty s tvojimi staropanenskymi nazormy
Druhych oznacujes a svoje chyby nevidis. A ked miekto nechce zit bez sexu, za čudaka ho oznacujes..
Takže si pravdu nemal

Michal523

No pozerám, že takých je viac :D ... Ja som na to v podstate rovnako, len o 2 roky mladší... tiež patrím medzi introvertov, necítim sa komfortne vo väčšej spoločnosti, nie som komunikatívni atď.. taká klasika :D... nerád sa strápňujem a preto som ešte v živote nikde netancoval, nechodím na žiadne diskotéky ani nič podobné, jedine na koncerty, festivaly.. len u mňa je to zas tak, že asi neviem čo chcem, chcel by som vzťah, len sa bojím že budem musieť obmedziť moje záľuby a to by som veľmi nechcel.. na druhej strane ešte študujem a tým pádom nemám žiadny vlastný byt ani nejaké extra úspory t.j. nemám čo žene ponúknuť
...za zbabelho sa tiež nejak nepokladám, ale tak možno je to len uhol pohľadu... asi podľa toho o čo sa jedná...

SofiaElla

Teraz budem mierne OT (off topic), ale strácam sa v tých psycho - indentických formách,ako je introvert/extrovert. Vždy som si myslela, že introvert má problém všeobecne s komunikáciou s inými ľudmi (teda aj na sociálnych sieťach), že má problém vôbec vyjadriť sám seba..
Sociálne siete však poskytli na introvertov úplne iný náhľad - sú to ľudia, ktorí sa bežne so svojimi problémami zdôverujú - avšak len anonymne. Nie je to potom skôr problém ne/sebavedomia, zbabelosti, ne/istoty jedinca?
Nepýtam sa len tak pre nič za nič - možno aj samotná otázka v niekom vzbudí proces istého prebudenia sa - "developizácie" samého seba.
V každom prípade, nechcem sa nikoho dotknúť, ale jednoducho mi to príde, že každý zbabelec sa dnes nazve introvertom a tvrdí, že preto nemá vzťah..