24 a stále sám

Príspevok v téme: 24 a stále sám
Namornik777

Mám 24rokov a stále som sám, čo ma dosť trápi. Nie som nejak extra škaredý som vysoký modrooký blonďak, no len som introvert a moc nefungujem na sociálnich sieťach. Ja sa chcem len touto formou vyrozprávať, ono viem mnoho mladých ľudí je na tom podobne ale, koho by to netrápilo a ono snažím sa niekoho si nájsť no bez, úspechu, láska proste chyba a život je len jeden. Držím všetkým single ľuďom palce nech nás, šťastie postretne:)

ehm

Je to tak, ako ti monster-energy a Tutenstein radia. Teda sa treba prestať trápiť, že nikoho nemáš a proste byť šťastný aj sám so sebou. Ja som ešte o pár rokov starší ako ty (a ešte o trochu nižší ako monster-energy, aby si on o sebe nemyslel, že je až tak veľmi nízky :D) a tiež som sám. A hoci som dlho kvôli tomu depkoval, napokon som dospel do stavu, že som si na to zvykol a som s tým v pohode. Len si treba nájsť koníčky, ktoré ti vyplnia čas a uspokoja tvoju myseľ. A pri nich ani nebudeš mať čas premýšľať o tom, či si sám alebo nie. Mne napr. hodne pomohlo, že som začal chodiť pravidelne do fitka, prospieva to tak môjmu telu, ako aj mojej duši. A okrem toho mám plno iných koníčkov, že ich už pomaly ani nestíham realizovať a beriem to tak, že ak do toho ešte náhodou vstúpi nejaká slečna, tak super, ak nevstúpi, tak tiež v pohode. :)

Tutenstein_xD

Namornik777 tak z tvojho okolia by si mohol nejakú skôr spoznať cez kamarátov alebo rodinu. Máš takúto možnosť aspoň ? Alebo nemáš nejaké kontakty na dievčatá zo strednej školy ? Poprípade ešte nejaké z čias základnej školy ?

Namornik777

Tutenstein_xD: hej len chcel som skôr nejakú z môjho okolia ono stovky kilometrov sú fakt dosť, no tak či tak len som s nou tancoval takže tak

Namornik777

monster energy: Vďaka, podobne a všetko dobré PS: 170cm a hnedé oči s dobrým prístupom môže znieť celkom v pohode

Tutenstein_xD

Namornik777 zatancoval si si dievčinou, ktorá ti ešte dala svoj instagram ? Však to si mal super príležitosť ako začať nový vzťah. Podľa všetkého jej nie si určite ľahostajný.

Ja viem, že človek veľmi nechce riešiť vzťah na diaľku, ale nejako začať treba. Ale ak ty výslovne netúžiš po takomto vzťahu, pretože chodíš aj na týždňovky, tak musíš hľadať ďalej. Poprípade, ak si stále s tou babou v kontakte a chceli by ste byť naozaj spolu, tak by ste sa mali obaja nejako prispôsobiť.

Ak aj ona zarába, tak by ste sa mohli spolu presťahovať do nejakého podnájmu na začiatok, aby ste aspoň bývali spolu. Ale viem, že to je dosť ťažké, keďže ona býva niekde úplne inde ako ty a obaja máte svoju prácu.

Skôr by som ale začal tým, že by som ju chcel viacej spoznať. Ak by ste si napríklad vymenili aj svoje Facebook účty, tak by ste si mohli na začiatok aspoň spolu dopisovať a od toho by si sa mohol odraziť ďalej.

monster_energy

Nič si z toho nerob. Sú na tom aj horšie ľudia.
Ak ti to pomôže, tak napríklad ja mám tiež 24 a to ani nie som modrooký blonďák (mám len obyčajné hnedé oči :D) a som veľmi nízky (170), takže moje šance sú ešte asi tak 10x menšie než tvoje :)

A dobre si urobil že si sa vyrozprával, to proste človeku dokáže veľmi uľaviť na duši. Tiež som sa o tom vyrozprával.
A čo sa mňa týka, tak som si nejak na to už ako sa hovorí... zvykol. Prešiel som si trápením a teraz už to ani tak nevnímam a len si proste žijem svoj život a užívam si slobodu. Popravde už som si tak veľmi zvykol na to že všetko je po mojom, že už si ani neviem predstaviť že by to bolo inak. Musel by som fakt natrafiť na veľmi veľmi dobrú osobu aby som bol ochotný sa kvôli nej toho všetkého vzdať, čo sa ale s najväčšou pravdepodobnosťou nestane.
Tak ako tu už písal Tutan., odporučil by som ti tiež to cvičenie a koníčky. Taktiež veľmi pomáha stanoviť si ciele, ktoré nie sú zamerané na vzťahy - napríklad ja som si stanovil cieľ že sa chcem naučiť určité zručnosti a zmeniť prácu a naďalej sa vzdelávať a stále sa učiť nové veci. Je toho toľko že ani 1000 životov by na to nestačilo, takže sa ani nemusíš báť že by si sa zrazu všetko naučil a nudil sa potom. Zlepšovať sa dá neustále. A ak si single tak ti pôjde 2x tak lepšie. Hlavným cieľom toho je odviesť pozornosť od partnerských vzťahov a presunúť ju na veci, nad ktorými máš ako tak kontrolu a to ti dodá sebavedomie, zmysel a nebudeš sa trápiť zbytočne pre nič.
Asi som ti veľmi nepomohol, ale to príde časom. Tiež mi dosť dlho trvalo než som si na to všetko zvykol a tým trápením si jednoducho prejdeš, ale potom bude všetko OK a keď budeš spomínať tak sa nad tým len pousmeješ. Celý svet je otvorený pre teba!

Držím palce a prajem pekné prežitie viančných sviatkov a nového roka :)

Namornik777

Tutenstein_xD osloviť nejaku babu na ulici alebo hoc len v restike i keď pred nedávnom som si s jednou zatancoval bola milá a nebola namyslená, aspoň na mna pôsobila prirodzene a dala mi aj svoj instagram ale, ono ja pracujem na tíždnovkách a nechcem riešiť babu ktorá bude bývať velmy ďaleko.

Tutenstein_xD

Namornik777 chcem sa ti ospravedlniť, že sme tu začali riešiť niečo úplne iné. Prajem ti však, aby si našiel dievča s ktorým budeš šťastný. Chcel by som ešte od teba, že čo všetko si skúšal, aby si si nejaké dievča našiel. Možno sú tam ešte nejaké možnosti, ktoré si ešte nevyskúšal, ale mohol by si ich vyskúšať.

Ale píšeš taktiež, že si introvert, čo zase nie je najlepšie, pretože ak máš o nejaké dievča záujem, tak komunikácia je veľmi dôležitá. Ak nevieš o čom sa s dievčaťom rozprávať alebo nenachádzaš v danej situácii slová, tak to pokojne skús aj doma pred zrkadlom. Predstav si, že pred tebou je nejaké dievča a trénuj si nejaké frázy, ktoré by si mohol použiť pri reálnom dievčati.

Akonato

Kvoli tebe sa mam hanbit? Daj svoju fotku. Nech sa vsetci tvojou krasou pokochame.Vyzeras ako Brad Pitt alebo skor nieco na styl z Hornej Dolnej?
Alebo Mastalir s bradou a fuzami?