24 a stále sám

Príspevok v téme: 24 a stále sám
Namornik777

Mám 24rokov a stále som sám, čo ma dosť trápi. Nie som nejak extra škaredý som vysoký modrooký blonďak, no len som introvert a moc nefungujem na sociálnich sieťach. Ja sa chcem len touto formou vyrozprávať, ono viem mnoho mladých ľudí je na tom podobne ale, koho by to netrápilo a ono snažím sa niekoho si nájsť no bez, úspechu, láska proste chyba a život je len jeden. Držím všetkým single ľuďom palce nech nás, šťastie postretne:)

Libertz

tutenstein ma pravdu s tym co sa tyka toho cakania... hentake rady od zien, neries to, pride samo... nikdy nepocuvaj, to plati mozno tak pre zeny jedine ktore nemusia iniciovat. Ale pre chalanov rozhodne nie, ak niesi bohaty alebo velky fesak.

Tutenstein_xD

ketlenka prečo si myslíš, že na chlapa je to v poriadku ? Na ženu by to nebolo v poriadku, keby mala 24 rokov a bola by stále sama ?

Tutenstein_xD

Rada ako "nechaj to tak, nesil to, ono to príde samo" je úplne "najlepšia". Ak ten človek bude len čakať a nepríde to samo ani do 40tky, tak čo ? Potom mu budete písať, že "tak si sa mal viacej snažiť, mal si spraviť prvý krok" a podobne ? Nečakaj, že to príde samo, pretože to nemusí prísť vôbec.

neznamy1986

Charles Bukowski: Len kto chce mať vzťah tak je takmer nutné, aby vedel vkuse vtipy hovoriť, vkuse dvojzmysli hovoriť atď... Plus musí byť doslova expert na kódovanie (ma nejaku musí vyjadriť záujem ale tzv. špeciálnym zákodovanym spôsobom - vyjadri priamo - zle (dotyčna sa vystraší a nebude s nim chcieť nič mať), nevyjadri vôbec (odsunie ho do friendzony)
A keď neplatí ta podmienka čo som hore uviedol, tak z najväčšou pravedpodobnosťou bude prípadna partnerka reagovať - joj on je nudný, joj ja kolo neho nezažijem žiadne vzrušenie a čo mi z takeho

Tomaas 12345

monster_energy :

Ja som mu dal radu a keby sa podľa tejto rady zariadil našiel by šťastie a jeho šťastie by nebolo závislé od nahody. Čo je na tejto rade zle ?

Charles Bukowski :

Áno, náboženstiev je kopa no nie všetky sú si rovné, pomocou filtracnych kritérií sa dá odfiltrovať to jediné práve náboženstvo.

Tak napríklad prave náboženstvo od Boha sa rozšíri do celého sveta a nikdy nezanikne, toto kritérium spĺňa kresťanstvo a tisícky iných náboženstiev toto nespĺňajú.

Ďalej prave náboženstvo bude mať v sebe konajuce zázraky, a tu znova toto kresťanstvo spĺňa pretože ako v jedinom náboženstve sa v ňom konajú zázraky ( prečo sa aj v iných nabozenstvach zázraky nedejú?)

Charles Bukowski

SofiaElla: povedz to vsetkym ludom, ktori cely zivot nikoho nemali a umreli sami, alebo vsetkym tym, ktory šťastnu lásku nikdy nepoznali. Zato, ze ty si šťastná, neznamená to, že to je pravidlo. A štatistika jednoducho nepusti. Jasné, môžeš si veriť čomu chces, ale to z toho ešte nerobí prírodný zákon.