24 a stále sám

Príspevok v téme: 24 a stále sám
Namornik777

Mám 24rokov a stále som sám, čo ma dosť trápi. Nie som nejak extra škaredý som vysoký modrooký blonďak, no len som introvert a moc nefungujem na sociálnich sieťach. Ja sa chcem len touto formou vyrozprávať, ono viem mnoho mladých ľudí je na tom podobne ale, koho by to netrápilo a ono snažím sa niekoho si nájsť no bez, úspechu, láska proste chyba a život je len jeden. Držím všetkým single ľuďom palce nech nás, šťastie postretne:)

monster_energy

tomáš teba by už mali konečne odchytiť a zatvoriť do blázinca bez prístupu na internet... to nie je normálne toto, ty a tebe podobní ste na internete len na obtiaž ľuďom ktorí hľadajú rady...

Charles Bukowski

Tomaas 12345: na svete je 4300 nabozenstiev, este mi prosim povedz, ku ktorému sa mame bezvysledne modliť. Ci ku všetkým? Aspoň ludia, čo nemajú ziadne hobby budu mat co robit :D

Tomaas 12345

"áska proste chyba a život je len jeden."

To sa velmi mýliš, život nie je len jeden ale existuje aj posmrtný život v nebi. Ty však veríš v len jeden život a preto ked sa ti niečo v nom nevydarí tak automaticky padáš do depresie že sa ti v jedinom živote nevydarilo tak ako malo. Dokial nezačneš veriť vo večný život v nebi s Bohom, dovtedy štastný nebudeš. Hladaj si preto stastie predovšetkým v Bohu a maj i nejaké koníčky a partnerské vzťahy ber len ako bonus, a b udeš štastný a zažívať euforie radosti, hovorím z vlastnej skusenosti.

danecc

Neboj, ked to budes najmenej cakat, tak stretnes lasku svojho zivota. Len musis aj niekam chodit, aby si u mohol stretnut a nie len doma byt a za pc.

SofiaElla

Nesúhlasím s Charlesom.
Láska je pre každého. Niekedy však na ňu nedokážeme reagovať.
- tiež som mala niekoho, kto ma ťahal dole
- tiež som zažila niekoho, kto ma využíval alebo klamal
- tiež som mala niekoho, kto ma podviedol.
Možno len potrebujeme prežiť a pochopiť lásku taká, aká je. Kde ju však nájsť?
To je to, čo nevieme..

Charles Bukowski

Láska nie je pre každého. Niektorí ľudiaudia majú proste smolu. Hovorí sa tomu štatistika a náhoda. Ja som napr. mal šťastie na 3 (4 podla toho ako sa to vezme) vztahy, kde jeden bol horší ako druhí.
1. navzájom sme sa ťahali dole. Každý chcel niečo iné
2. len ma využívala a klamala
3. podviedla ma
Nehovorim, ze by som nechcel vzťah, ale už som natoľko opatrní, že žiaden nemám.
Ale co ti bráni osloviť niekoho v škole, praci, v bare, na kruzku, na kurze, niekde, kde realizujes svoje hobby a pod. alebo ak nikde inde tak vyskúšať online zoznamku (i ked vacsina je podvod a su tam uchylaci, alebo len divní ludia). Možnosti je vela, ale nic to nemusí zmeniť na tom, že si aj tak nikoho najst nemusis. Však skúšaj, kde sa dá. Len nečakaj zázraky.

Tutenstein_xD

Tak, ako som už raz napísal. Jednoducho sú ľudia, ktorí nemajú najmenší problém si nájsť niekoho na vzťah. Rozídu sa a o pár týždňov sú už vo vzťahu s niekym iným.

Sú ale ľudia, ktorí si nevedia nájsť ani jeden vzťah za celý život. Áno, viem, že to ľudí štve a sú z toho deprimovaní, že si nevedia nájsť ani len jedného človeka s ktorým by šli do vzťahu, ale čo sa dá robiť však ?

Možno treba hľadať niečo iné a nie vzťah, keď vidia, že žiadny dlhodobo neprichádza. Možno to človeka po čase už tak omrzí, že sa prestane snažiť úplne a možno zmení aj svoje správanie k okolitému svetu.

Možno sa stane horšou verziou seba. Začne byť negatívny, možno sa začne správať ako ostatní chlapi, ktorí si nevedia vážiť ženy, začne si z nich robiť srandu, začne ich brať ako sexuálny objekt a bum, zrazu má záujem zo strany ženy a vtedy si povie, že naozaj to takto funguje ? Prečo som nemohol byť taký skôr ?

zdenka6

niekedy mám pocit, že čím viac chceme niekoho nájsť, tak tým viac sa nám to endarí, že sa to vzďaľuje

Akonato

Mal si ist na dievcensku skolu, ako som ja bola na chlapcenskej 4 triedy sami chalani, jedna trieda pol baby pol chalani.Tak si mal ist na Obchodnu akademiu- tam by si bol 1 chalan v triede a 30 dievcat.Tak to uz by cert v tom bol, keby si si nenasiel
A ze introvertovi sa tazko radi- to je pravda
Musis si poradit sam zatial

Tutenstein_xD

Kimo888 a hlavne nerieš mňa. O mňa tu vôbec nejde ;) radšej skús pomôcť autorovi témy, s jeho problémom. Určite ti bude viacej vďačný.