Autoimunne choroby

Príspevok v téme: Autoimunne choroby
RNG

Je mnozstvo chorob, ktore lekari nazyvaju autoimunne a pripisuju ich nespravnej reakcii organizmu, ktory bez priciny sam seba nici.
Urcita cast lekarov vyskumnikov tuto teoriu zavrhuje, lebo sa nazdavaju, ze je to sposobene patogenmi, ktore su dodnes neobjavene alebo poddiagnozovane.
Medzi tieto choroby partiaMS(SM), lupus,ALS, Lu Garrick decease,Reumatoid artritis, Alzheimer decease a ine
Medzi zname patogeny, kde je silne,casto uz dokazane spojenie s tymito chorobami je Boreliozy, chlamidie a mykoplazmy.A rozne virusy, ktore sa nachadzaju v tele dnes velkej vacsiny ludi(rozne herpesy, Epstein Barr a ine)
Adresovanie tychto patogenov casto nielen zmierni ale aj zlepsi stav pacientov

RNG

Samozrejme sa to da pouzivat naraz.Su to predsa potravinove -vyzivove doplnky.
Jedine, co by som upozornil, ze su to koncentraty a vyzaduju hodne vody na zriedenie, tj pit!
Medrol je synteticky protizapalovy. Dufam, ze branim prirodzenych protizapalovych(EPA,DHA, GLA-zmes olejov rybaci,lanovy-borakovy)a quercitinu(2x400 mg),dumbier mozes postupne prestat brat Medrol.
Imuran je na potlacenie imunity, neviem preco ho beries, dufam ze ti pomaha, ale vytvara problem-si citliva na vsetky nakazy, lebo mas umelo znizenu prirodzenu telesnu imunitu.
Tak treba doplnky, ktore chrania pred patogenmi(bakterie, virusy)ktore musia byt nejak potlacene, inac ta chytia choroby. Na to je ten vytazok z olivovych listov, probiotika,aloe, selen,zinok...

janakaka

Omylom som si vymazala maily od vas,tak vam musim napisat sem.Pri mojej diagnoze ste mi radil rozne vyzivove doplnky,chcela som si ich objednat aj som volala konatelke,ale nedvihala,takto sa este chcem opytat ci to vlastne vsetko ozaj mozem brat,ci sa to nijako nebude bit s liekmi co uzivam/medrol a imuran/pisala som o tom v maily.TAKZE mozem uzivat...EPA A EDMA,glukosamin na klby a slachy,extrakt z olivovych listov,zmes mineralov na kosti Bone,QURCETIN plus vitamin C a ZMES OLEJOV/lanovy,borakovy,rybaci/.mozem toto vsetko sucasne uzivat?

janakaka

ptk.....mam tuto chorobu uz 4 a pol roka....v takom zlom stadiu som bola aj ja presne ako ty,teraz som na tom celkom ok.Ozvi sa mi na mail Janaka@azet.sk

pkt

Tiež trpím autoimunitnou chorobou pemfigus vulgaris už 2,5 roka. Posledný rok je strašný - štyrikrát somsa vysypala a "zliezla" z kože. Teraz som doma, ale prejavy sa ďalej tvoria i napriek tomu, že sa netvoria užť protilátky.Lekári stále veria, že to bude v poriadku, ale ja pomaly strácam nádej. Beriem 200mg. summamed, 50 mg. imuran, 14 mg. medrol + doplňujúce lieky - na tlak, vitamíny, minerály a pod. Prosím, kto má skusenosti s touto chorobou, skúste mi vliať nádej. Dakujem