Odmlčala sa

Príspevok v téme: Odmlčala sa
Stajko

Ahojte všetci. Skúsim tak v stručnosti. Spoznal som ženu, je po vysokej škole, ja tiež. Občas som ju stretával jej v práci, keď som tam prišiel. Začali sme si písať, stretli sme sa. Potom sme si písali, ale niekedy odpísala až na ďalší deň. Zase sme sa stretli, navrhla to ona. Zabavili sme sa, dobre porozprávali, dohodli si ďalšie stretnutie. Medzitým sme si písali, ale opäť odpisovala až na ďalší deň. Tak som rezignoval. Ospravedlnila sa mi, že má toho veľa a navrhla ďalšie stretnutie. Nestretli sme sa, mne viacmenej do toho niečo došlo, aj jej, takže sme sa spoločne dohodli inokedy.

Tak sme si aspoň popísali, zavolali. Ale opäť to jej odpisovanie bolo zdĺhavé, poprípade mi radšej zavolala a pol hodinu sme prekecali. Ja som jej na to povedal, že keď nemá čas odpísať, tak že asi nemá záujem a mňa to nebaví, aby som jej napísal a čakal do ďalšieho dňa na odpoveď. Povedala, že sa po robote môžeme stretnúť. Mne sa však vtedy nedalo, tak mi aspoň volala. Potom ešte aj normálne odpisovala, zavolala a to bolo celé.

Posledných pár dni sa neozvala a ja som jej nepísal, ani nevolal. Nie som ten typ, ktorý by otravoval ženu. Tri dni bez kontaktu, bez ničoho a mňa to štve. Viem, že mi možno napíšete, že prečo som sa jej neozval, prečo som jej nezavolal, že muž by mal byť ten iniciatívny. Lenže koľkokrát som jej ja písal a dlho čakal na odpovede, že som si povedal, že ju asi obťažujem, že to robím nasilu, že možno by som mal spomaliť.

Nechápem tejto logike, že má záujem sa stretnúť, dokáže zavolať občas, ale potom sa odmlčí na pár dni. Keď sa opýtam čo sa neozvala, tak že mala toho veľa v robote. Už som sa jej naposledy opýtal, že či netrávi doma dáky voľný čas, či nemá 3 minúty čas počas dňa napísať správu keď je v aute, autobuse, na obede, na gauči alebo v posteli. Tak sa mi ospravedlnila, že ju práca najmä psychicky vyčerpáva teraz pred Vianocami.

Má vôbec význam dúfať, že sa niečo zmení? Alebo mám vsadiť na väčšiu snahu z mojej strany a každý deň jej napísať alebo zavolať?

dandiena

Mne pre pár rokmi písal jeden chalan, normálne sme komunikovali a pár x mi napísal, že neviem ani odpísať a neviem čo pri tom som dodnes extrémne pracovne vyťažená, svietim online, ale vypisovať nemám fakt kedy a on bol taky ten pokecový typ, ahoj, ako sa máš? čo robíš, čo nové... ježiš a ja to neznášam raz mi napísal, odpísala som ahoj a potom som do večera neodpísala, napísal mi aka som ... viete čo a zablokoval si ma :D Takže veľmi dospelé konanie, ak to neznesieš tak to nechaj tak :D

ahjajjaj

podľa mňa je rozdiel aj v tom, čo jej napíše. Ak napíše dobré ráno a ona to prečíta na poludnie, má odpísať dobrý deň alebo večer? Pokiaľ je to viac obsažná a hodnotnejšia správa, tak si možno potrebuje premyslieť odpoveď. A nie každý je na dopisovanie. Niekto dáva prednosť reálnemu kontaktu - teda telefonát, osobné stretnutie.

blueberryNN

Podla mna je celkom mozne to, co napisala Betka. Aj mna by odradil. Zda sa mi prilis zavisly na pozornosti od nej. Ja osobne by som vycuvala, keby mi este pred zaciatkom vztahu chlap hovoril, ze dlho neodpisujem. Toto nepotrebujem. On si to nemusi vobec uvedomovat, moze to vnimat, ze to vobec neprehana. A pritom ona to moze vnimat tak, ze je to prilis. Maju to inak nastavene, co je pre nich normalne. Takze lepsie, ak sa dokopy ani nedaju, lebo by to asi nefungovalo.

Filipooo4

Demeter : Myslim si urazky vobec nejsu treba, staci si pozriet jej prispevky v inych diskusiach a myslim si ze hned pochopis preco...je to zbytocne

Filipooo4

Jej nazory ma nejak moc nezaujimaju vzhladom ktomu ze taa tzv. zakomplexovanost voci muzskemu pohlaviu z nich az tak vyžaruje :)
Betii co ty nato? :))