Odmlčala sa

Príspevok v téme: Odmlčala sa
Stajko

Ahojte všetci. Skúsim tak v stručnosti. Spoznal som ženu, je po vysokej škole, ja tiež. Občas som ju stretával jej v práci, keď som tam prišiel. Začali sme si písať, stretli sme sa. Potom sme si písali, ale niekedy odpísala až na ďalší deň. Zase sme sa stretli, navrhla to ona. Zabavili sme sa, dobre porozprávali, dohodli si ďalšie stretnutie. Medzitým sme si písali, ale opäť odpisovala až na ďalší deň. Tak som rezignoval. Ospravedlnila sa mi, že má toho veľa a navrhla ďalšie stretnutie. Nestretli sme sa, mne viacmenej do toho niečo došlo, aj jej, takže sme sa spoločne dohodli inokedy.

Tak sme si aspoň popísali, zavolali. Ale opäť to jej odpisovanie bolo zdĺhavé, poprípade mi radšej zavolala a pol hodinu sme prekecali. Ja som jej na to povedal, že keď nemá čas odpísať, tak že asi nemá záujem a mňa to nebaví, aby som jej napísal a čakal do ďalšieho dňa na odpoveď. Povedala, že sa po robote môžeme stretnúť. Mne sa však vtedy nedalo, tak mi aspoň volala. Potom ešte aj normálne odpisovala, zavolala a to bolo celé.

Posledných pár dni sa neozvala a ja som jej nepísal, ani nevolal. Nie som ten typ, ktorý by otravoval ženu. Tri dni bez kontaktu, bez ničoho a mňa to štve. Viem, že mi možno napíšete, že prečo som sa jej neozval, prečo som jej nezavolal, že muž by mal byť ten iniciatívny. Lenže koľkokrát som jej ja písal a dlho čakal na odpovede, že som si povedal, že ju asi obťažujem, že to robím nasilu, že možno by som mal spomaliť.

Nechápem tejto logike, že má záujem sa stretnúť, dokáže zavolať občas, ale potom sa odmlčí na pár dni. Keď sa opýtam čo sa neozvala, tak že mala toho veľa v robote. Už som sa jej naposledy opýtal, že či netrávi doma dáky voľný čas, či nemá 3 minúty čas počas dňa napísať správu keď je v aute, autobuse, na obede, na gauči alebo v posteli. Tak sa mi ospravedlnila, že ju práca najmä psychicky vyčerpáva teraz pred Vianocami.

Má vôbec význam dúfať, že sa niečo zmení? Alebo mám vsadiť na väčšiu snahu z mojej strany a každý deň jej napísať alebo zavolať?

Stajko

ZdravyUsudok - Volal som jej v sobotu, navrhol jej to, avsak povedala, ze je na velkej rodinnej oslave od piatku. Potom som si spomenul, ze to vravela uz 2-3 tyzdne dozadu, ze pojde na opacny koniec Slovenska na cely vikend. Povedala vsak, ze od stvrtok a piatok ma dovolenku, aj volny vikend, ze rada niekde vybehne :)

ZdravyUsudok

Luppi
Vzhladom nato ze som si vsimla aka vekova kategoria sem prevazne chodi .. od 15 do 25 a stale sa tu riesi prevazne to iste tak som rozhodla ze nebudem viac stracat svoj drahocenny cas a budem sa venovat niecomu zmysluplnemu pre moju dušu a telo ako napriklad posilovanie vo fitku na ktore sa dlhsie odhodlavam ci psikovi ktoreho som si zabezpecila z utulku :-)
A navyse buduci piatok rozbieham podnikanie s jednou znamou takze na nejake hadky s deťmi a pubertakmi nieje ani pomyslenia.
Zaujimave Luppi, ty tu musis stravit vela casu ked mas odsledovane kto sa v kolkych temach ako casto vyskytuje ..zaujimave :-)

Demeter
pozor aby ti ho zo mna neroztrhlo, meriam 178cm ..musis mat poriadne velku riť :-P
:-DDD

fonte

ludia neblaznite, 90 percent tem su fejky ako brno, castokrat sem pisu tie iste osoby tie iste somariny, to vidi u aj slepy a ostatni sem chodia len sa hadat, nie odreagovat, zabudnite na to, precitajte si knihu, radsej nebyt v kontakte z nikym, ako sa hadat a urazt a dokazovat si, kto ma vacsieho....

Tutenstein_xD

To sa ešte v dnešnej dobe vôbec niečo takéto rieši, že sa niekto počas písania odmlčal ? Však to je úplne normálne. Mne tiež niektoré baby "vyplakávali", že akí sú na Pokeci chlapi, že len sex a nič iné, a keď sme hocikedy viedli normálnu konverzáciu, tak zrazu neodpísali.Ja som to ale tiež veľakrát spravil, ale z toho dôvodu, že opačná strana odpisovala jednoslovné správy alebo na odpísala len smajlíka.

Taktiež baby napríklad na Pokeci aj dosť často klamú. Jednej som sa spýtal, že čo hľadáš na Pokeci ? Odpísala, že si hľadá niekoho na písanie si. Tak som jej odpísal, že to si asi prvá teda, pretože väčšina báb mi neodpíše už viacej, keď napíšem, že si hľadám taktiež len niekoho na popísanie si. Spýtala sa ma, že prečo ? Tak som jej odpísal, že asi preto, lebo hľadajú vzťah a nie len niekoho na popísanie si. Dodal som ešte, že to je ich vec, keď neodpíšu, tak neodpíšu. Po tejto správe mi už ani ona viacej neodpísala. Keby hľadala len niekoho na písanie si, tak si píšeme ďalej, ale taktiež som neriešil. Zrušil som jej správy a napísal som druhej.

Neohovoriac o tom, že baby si ešte určujú, že na aké správy neodpisujú a že človek musí mať určitý počet rokov, fotku a musí v prvej RP zaujať a neviem čo všetko. Ja sa na tom vždy pobavím a idem zase ďalej. Myslia si, že na takom hnoji, ako je Pokec im napíše čistá duša, ktorá ich bude nosiť v náručí a bude im vyhovovať po všetkých stránkach. Ale tak nie každý vidí pravdu.

ZdravyUsudok

Stajko to je dobry napad, dobre rozmyslas, ano tak jej priamo navrhni tri dni. A uvidis
Nech to uz dopadne akokolvek budes vediet ze si mal snahu a nebol si pasivny .. Bude ako ma byt ..ak je vam sudene byt spolu tak to vyjde ak nie tak ide sa dalej. Konas, snazis sa a nebedakas ako niektori ze sedia, nic nerobia a len pasivne cakaju ze im nejaka nezadana zaklope jedneho dna na dvere s otazkou nehces so mnou chodit :-)
Drzim palce

Stajko

Naše písanie nebolo o žiadnom dobré ráno, aj tebe dobré ráno. A potom nič. Väčšinou to boli správy dlhé niekoľko viet, kde sme si písali o spoločných hobby, bavili sa o rôznych veciach. Občas padla ráno správa v ktorom mi zaželala dobré ráno, ale vždy dodala, že čo ma čaká počas dňa a aké mám plány, takže od toho už pokračovala konverzácia. Teda pokiaľ odpísala :))))

Po robote jej zavolám, že či už má program na dnes, zajtra alebo na nedeľu, no a pokiaľ nemá, že by som s ňou rád vybehol niekde von na kávu, večer na víno alebo do prírody. Rovno sa na všetky tri dni opýtam, aby sa nemohla vyhovoriť, že už dnes niečo má. Pokiaľ nemá záujem, tak nech mi to normálne povie a ja na ňu zabudnem.

ZdravyUsudok

Stajko ako si natom?
Ked ti neodpise ani do dvoch dni serkaj nanu, nestoji za tvoju pozornost.
Tam niekde vonku je pre teba ina ktora si bude vazit tvoj zaujem a pozornost a ktora ta urobi stastnou :-)
Ak ti tato neodpise nestracaj voac s nou cas ..