Kolko max za vino?

jesenikovael

Ty to nemusíš kúpiť a on áno. Vravím, že každý sme iný. Ja by som to možno tiež vyskúšala. Rada skúšam nové vína, hľadám niečo nové. Nie je na tom nič zlé.

violoncistka

neviem ci by som dala za nejake vino co len nejaky ujo natocil ani nevie m ked ani neviem z coho, 20 eur :D to je take odvazne podla mna

jeanValjean

Radšej si lahnite,zo stoličky to tiež bolí keď hvizdnete;)Tak to neni na každý deň to bolo nejaké archívne od Ujca čo urobil 5000 l a ten rok bol famózny,že suché bolo sladké no a Champagne je ....pre peknú noc a nie odfláknuť to sektom (keď už sme idealisti).Na zdravie.

jesenikovael

Je to každého vec. Každý má aj iné finančné možnosti takže o tomto sa baviť podľa mňa nemá moc zmysel. Každý má nejaké iné obľúbené víno, ktoré si proste môže dovoliť

violoncistka

ja by som asi az tolko nedala za to vino. rada trosku priplatim ale to je skor podla mna uz vhodne ako nejaky darcek niekomu kto ma rad vino

jeanValjean

Za jednu fľašku,brut?Raz som pil suché,sladké (nepamätám si názov;) sk.dve slova)za to dám 20 za fr.brut 50.

matila

ja mam najradsej ked mozem vino aj ochutnat pred tym ako ho kupim takze tiez najradsej chodim do nejakych vinotek kde sa da bud ochutnat alebo si proste kupim vino, s ktorym uz mam skusenosti. v tomto nerada experimentujem