Kolko max za vino?

violoncistka

Ja som uz mala aj ovela drahsie vino akoze ale tam mi uz moc taky rozdiel neprisiel no. Ale kazdy mame aj tak ine financne moznosti a aj chutove pohariky

olejina

fuha tak to je asi tazke povedat ale priemer by som povedala asi tak 10 eur, niekedy lacnejsie, niekedy drahsie :)

ufonik99

Pijem vino pravidelne v nedelu a na zaklade dlhorocnych skusenosti jak podla mojej a tiez manzelkinej chuti, viac ako 3€ sa za odrodove znackove vino z hrozna neoplati dat. Za ribezlove , sipkove ci ine ovocne max.5€. A to som velmi narocny. Vysoka cena pri vine nezodpoveda kvalite. Aj "profesionalny" degustator, pokial nepozna vino a nevidi cenu dokaze vychvalit lacne vino.
Nepocitam do toho putňove vina, tam vyssia cena zodpoveda. Ale to je uz ina "sladka" kategoria vina , skor v mensom mnozstve ako aperitiv.

olejina

ja zvyknem kupovat vo vinoteke lebo to co mame radi nemaju takto normalne v obchode takze chodime inam :) podla mna vseobecne v obchode moc dobre vino nekupis

violoncistka

akoze suhlasim s tym ze cena nie je vsetko pri vine ale zase co mam ja skusenosti tak ked kupime vino aspon tak za 10 eur, co kupujeme asi vzdy tak je velmi dobre, s lacnejsimi vinami taku skusenost moc nemam ale zalezi to asi aj od toho aky je clovek narocny

lukco85

ALE VED JA SOM TO MYSLEL VIAC MENEJ AKO SRANDU, ZE BY TO JE AKO LIEK A MYSLIM, ZE AJ TA DRUHA OSOBA :D VED TO NEBERTE ZASE TAK VAZNE VSETKO