Kolko max za vino?

anitka30

to nemusis mat len z toho, ze je to lacnejsie vino. toto sumive dost zle znasaju ludia co maju alergiu na histamin a z toho ich strasne bolieva hlava. mozno mas alergiu a ani o tom nevies

dandiena

Mňa zo šumivého vína vždy strašne bolí hlava...ale je možné, že kvôli tomu, že som doteraz pila len také lacnejšie šumivé víno...ale snažím sa tomu už vyhýbať lebo je to nepríjemné potom na druhý deň...

Janna478

Ja už posledné mesiace pijem prakticky len šumivé, to podľa mňa môže byť aj zlé a aj tak je dobré :D Proste to tie bublinky prekryjú alebo čo. Ale nevadí mi si kúpiť aj drahšie víno ak za to stojí, samozrejme najčastejšie na nejaké špeciálne príležitosti

ovomaltine

Parker, ja tiez tak, najradsej okolo 5 ale zistila som, ze tie znackove zahranicne vina, ze naozaj je rozdiel v chuti, ked stoji 5 a 15. Ale zas 15 sa mi zda vela. Keby som mala plat poslanca, tak by som si kupovala tie.

anitka30

ja nerada kupujem drahe vino ale akoze raz za cas preco nie. ved clovek by si mal sem tam dopriat nieco lepsie aj

lenyia

Kľudne si ho môžeš kúpiť aj rovno na ich stránke, nemusíš nikde zháňať, oni ti ho pošlú domov lebo fakt neviem v akých obchodoch ho predávajú, záleží to asi od mesta