Kolko max za vino?

danecc

Nic zle na tom nevidim. Ved teraz sa uz da cez internet objednat prakticky vsetko, takze vino je podla mna este taka uplne normalne vec co sa da objednat. Hlavne ak je to take co bezne v obchode nedostat

marge1987

Objednavat si vino? Ved teraz uz je v obchodoch taky super vyber. Ja nepotrebujem nejake extremne drahe vino aby mi chutilo. Najradsej mam ale sumive vina, tie si kupujem asi najcastejsie a tie su podla mna dobre vsetky

suklo1125

ak ta to zaujima tak ceny maju aj rovno na ich stranke www.elesko.sk. ak si ho budes chciet kupit niekde v obchode tak samozrejme treba ratat s tym, ze ten obchod si nieco prihodi takze ja teraz objednavam rovno od nich to je najlepsie

zitnanka58

Aha, a odkiaľ si prosím ťa? Ja ani neviem či vôbec takéto obchody máme niekde. Viem len o jednom darčekovom a tam majú vína ale len také, s tými číslami, akože s vekom

ben555

Okolo 7 eur fľašku je podla mna prijateľné. Skús pozrieť aj ponuky v rôznych vinárničkách.
Samozrejme, dobré vínko k dobrému filmu, ja akurát sledujem seriál Breaking Bad: www.filmyaserialy.com

sihkira

v takom obchodiku kde maju aj cokolady a rozne vina, v takom by som povedala mozno darcekovom ale nie je to taky typicky darcekovy. ale da sa na internete kupit. a drahe podla mna nie je. podla mna je ta cena tak akurat nadstavena na to, ze je to kvalitne vino

sihkira

mne velmi chuti akekolvek prosseco a potom som si teraz oblubila elesko, oni maju vela druhov na vyber a zatial vsetky boli velmi dobre. ale treba si proste najst to svoje. samozrejme nechat si poradit treba ale asi len ochutnavanim si najdses take co ti ozaj chuti :) a najdrahsie vino co som asi kupila bolo sampanske za 50 eur :)