26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

lianka22

mám 35 a som sama a žijem. Všetko ma svoje vyhody a nevyhody. Než byt v nefunkčnom vztahu len preto, aby človek nebol sam, nemá to zmysel.

Gaaspi

A to čo je že "keby som bola chlap takneriešim decká a také" veď to nemusíš riešiť ani ako žena. Ja keby som bol kéhokoľvek pohlavia, neriešil by som. To je len výmluva že za to že si žena...Nie,nie za to že si žena! Ty nič niesi povinná robiť čo ti hovoria. Si v slobodnej spoločnosti.

januska998

a inak dam ti este jednu dobru radu... Je s teba strasne citit to ako sa tlacis do toho niekoho mat a ako si zufala a nestastna... toto ked chlap vyciti tak zuteka raz dva. Nieje pre nich nic horsie nez zufala zena co sa tlaci do deti a svadby lebo rodina a okolie povedalo. pritazliva zena je praveze ta ktora vie vyzit aj bez muza a ma zaluby venuje sa im :)

Charles Bukowski

Poradim ti to, co každému v podobnej téme (a je ich hodne). Vyskusaj nejake voľnočasové aktivity, kruzky, kluby, sporty, dobrovolnictvo a pod. A tam mozno niekoho nájdes. Samozreme len mozno....

January

citas komentare? uz si tu minimalne jeden navrh mala, inym si mohla dat ty. a preco nekomentujes komentare a rady v nich? je to divne robit paniku v 26 a tvrdit, ze tvoji rovesnici uz maju deti. asi zijes niekde v osade ci na lazoch, lebo inak neviem.

januska998

a ako vyzerás? nechcem byt zla ale vzdy sa mi potvrdilo ze muzi su stvorenia vizualne zalozene cize sa snaz aj dobre vyzerat nielen zodrat sa v dvoch pracah :) baba ktora je dnes stihla a dba o seba nema problem najst si vztah... bohuzial je to tak...

prezuvka

Boze niekedy si hovorim ze som sa mala narodit ako chlap lebo viem presne co by som robila... makala by som na sebe... som v situacii kedy by som sa najradsej skillovala ale moje okolie na mna tlaci a ja citim urcity natlak... keby som bola chlap neriesila by som veci ako decka a podobne bohuzial pride mi obcas luto ze nezazivam to stastie ako.moji rovesnici, ze maju deti, su zosobaseni a podobbne

prezuvka

Vies ide o to ze ja by som sa rada s niekym zoznamila nemam problem praveze som uplne bez zabran dokazem nadviazat kontakt a hocikym. Spolocnost ma nabija energiou. Ale, ako mam nadviazat s niekym viac ako len vztah? To si mam sama sadnut do ppdniku a cakat ze ma niekto oslovi? V mojom.meste nemam nikoho s kym by som vybehla vonku.