26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

Gaspura

Užívaj si to, si stále mladá, proste užívaj si tú slobodu, že nemusíš s nikým riešiť či môžeš, nemôžeš, rozdeľovať si čas aby si mala čas aj na seba aj na priateľa, proste začni to brať pozitívne

simka111

Ja mam za chvíľku 26 a tiež som sama... podľa mňa, ak ma niečo prísť, príde... nátlak okolia človek nezmení, len ho musí ignorovať, alebo sa s ním zmieriť... vety typu už máš na to vek, budeš stará dievka, nájdi si chlapa atd.. používajú podla môjho názoru zakomplexovaní ľudia, ktorí toto všetko majú, ale niesu s tým spokojní a preto riešia iných...

Majjra

Nie je to žiadna katastrofa :) Akonáhle to príjmeš a prestaneš sa tým trápiť tak sa ti bude žiť ľahšie. Keď to bude mať prísť tak to príde. Ešte nie si na dôchodku, dnes sa už ženy vydávajú oveľa neskôr ako kedysi

ivcaP

No tak treba zacat chodit aj na nejake party. Nehovorim, ze tam hned najdes svojho vysnivaneho princa ale aspon sa zoznamis s nejakymi ludmi. Ked neuznavas zoznamky, tak toto je jediny sposob ako sa spoznat aj s niekym novym.

monster_energy

Mám 24, som chlap a tiež som sám. Nezájdeme na kávu? nie srandujem, samozrejme že by si nechcela.

Preto si sama lebo sama chceš len si to nevieš priznať. Lebo ak nie si extrémne škaredá alebo nejak inak veľmi defektívna tak si sama s najväčšou pravdepodobnosťou preto lebo to sama tak chceš (možno podvedome).

Nudí ťa samota? Zájdi na návštevu k známym, ktorí majú rodiny alebo sa s nimi len porozprávaj nech sa ti posťažujú. Hneď budeš vedieť čoho všetkého si ušetrená a rázom si budeš vážiť toho čo máš.

Našetrené peniažky? Na Slovensku? Toho si váž. Nudíš sa a chceš to s niekým zdieľať? Možno hľadáš nejaký hlbší zmysel a chceš urobiť niečo dobré a preto hľadáš "lásku". Môžeš sa zapojiť do dobrovoľníckych činností na pomoc ľuďom v núdzi.

Život sa točí len okolo práce? To aj ten môj, a ešte si popritom viem nájsť dosť času na lenošenie a venovanie sa zábave. Popri práci sa učím programovať. Nezabúdať treba na šport, na cvičenie, to dokáže s hlavou veľmi zatočiť, v dobrom zmysle. Odporúčam yogu, tá dokáže priniesť veľa hlavne psychickej pohody a o to viac pri takých myšlienkach ako máš ty. Tiež som mal podobné, až potom som si uvedomil že to všetko čo mám mi veľa ľudí závidí a kľudne by vymenili so mnou. Skús trebars osekať hodiny práce a namiesto toho tam dať nejaký voľný čas, treba striedať aktivity a vyhýbať sa monotónnosti.
Napadlo ma. ak máš našetrené peniažky, mohla by si napríklad na dovolenku niekam ďaleko vypadnúť na výlet.

Libertz

Uz len tu by sa naslo podla mna viacero normalnych chalanov co maju rovnaky problem. Podla toho co tu vidavam, ale ako pise prvy komentar, zrejme by si ani len nereagovala. Ano zoznamky su dneska des, pre zeny lebo vacsinou narazaju na tie typy co tu boli vymenovane (avsak nemyslim si ze je to len 10%, urcite nas je viac, len nas je asi malo vidiet), ale aj pre chalanov lebo vacsinou zeny nikdy neodpisuju, kedze je to tam dost povrchne a dost chalanov co zato stoji a maju tie spravne vlastnosti, tak nevyzeraju zrovna nejako pekne, ale skor priemerne. Ak nemas kamaratky/kamaratov treba zacat najskor tam, vytvorit si nejake socialne kruhy, ja aj ked nejake mam v tomto mi to zrovna bohuzial nepomohlo. Avsak tebe ako zene by to mohlo dost pomoct si myslim.

ZdravyUsudok

Pozri niesi jedina osamela, su ludia co maju 30 a su sami. 35-40 a su sami, 28su sami, 45 viac menej a su sami.
Zoznamky neskusaj, co som bola na zoznamke aj moje zname je to tam sami uchyl nadrzany, alebo muzi so psychickymi problemami, zakomplexovanci, mamickiny maznacikovia, muzi co nehladaju vztah ale skor sex.
Neslo len o badoo zoznamku a jej podobne ale aj zoznamky krestanskeho typu. A ako som skusala tych muzov ktori sa chceli zoznamit? Jednoducho som si vytvorila falosny profil s peknymi fotkami alebo mi pomohli kamosky ktore daneho muza kontaktovali a rybka sa chytila do pasce najviac ma prekvapilo ak muz tvrdil ze s nikym inym si nepise ale s mojim falosnym profilom ci kamoskou si pisal ostosest :D
Takze muzom na zoznamke sa da verit len na cca 10%
Zacni sa venovat nejakemu sportu, kup si nrjake zviera(pes, macka ...), zapis sa do nejakeho kruzku, klubu
Len nezufaj mas len 26 preboha! Poznam ludi co maju viac a nejde z nich taka zufalost ..

Tutenstein_xD

Tak to nejako zmeň nie ? Máš 26 rokov, tak sa napríklad zapíš na nejaký krúžok a jednu robotu nechaj plávať. Na krúžkoch si nájdeš určite priateľov. Krúžkov existuje plno, či športových, tak umeleckých.

Partnera si nemusíš nájsť len cez internet. Môžeš ho stretnúť v robote alebo napríklad aj na tom krúžku. Poprípade skús chodiť niekde sama. Na prechádzku alebo do kina.

Niekto napríklad sám cestuje. Zoberie si jeden kufor a odletí do zahraničia, aj keď nato treba mať určitú odvahu, aby sa človek k niečomu takému prinútil + ovládať cudzí jazyk.

Tieto moje rady sú otrepané a nikto ich nerád číta alebo počúva, pretože ti ich poradí skoro každý. Ale čo iné ti má človek poradiť ? Doma nijako svoj život nezmeníš, keď prídeš z roboty a budeš do večera na počítači alebo pri TV.

Človek niekedy potrebuje urobiť behom pár sekúnd nejaké rozhodnutie, ku ktorému sa celý život odhodláva a možno práve vtedy sa mu zmení život. Ja som rovnaký prípad, takže nemám čo dávať rady, ale aspoň viem, kde sám robím chybu.