26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

EV365

prezuvka: Ako ináč sa majú zoznámiť slobodní, ktorí nikam nechodia, ak nie cez inzeráty? Začínať si s kolegom v práci je blbosť.

Gaaspi

No a? Ja 38 a stále sám, kamoška 44 a stále sama. Tak ešte raz: NO A? Ani jeden z nás nevyhladáva vzťah. Máme len jedno zamestnanie. Vo voľnom čase máme záľuby. Kedysi keď som mal 20-25 (ona tiež) sme mali priateľov ale potom sa už povženili/povydávali, odišli do zahraničia atď... A tak ostali záľuby čo sa dajú robiť aj sám. A žijeme existujeme... Nie pre každého je vzťah. Aj bez neho môže byť dobré. Vieš ako "hakkuna matata" - žiadne starosti.

Gaspura

Ale sama si to proste napísala, že problém je v tom, že stále pracuješ a nemáš čas na to nadväzovať nejaké vzťahy. Takže buď to zmeníš alebo sa proste nemôžeš sťažovať

Tutenstein_xD

prezuvka vidím, že ťa to stále trápi a preto si aj oživila zase túto tému. Ber to radšej tak, ako to je a bude sa ti lepšie žiť nemyslíš ? Nie pre každého je v živote partnerský vzťah určený. Ja som mal v Máji 25 rokov a tiež som doteraz nemal vzťah. Beriem to tak, ako to je a je mi oveľa lepšie na duši :) načo to riešiť zbytočne ? :D vzťahy sú aj tak v dnešnej dobe úplne niekde inde. Radšej byť sám.

prezuvka

Čo mi fakt vadí je keď nejaký chlap zadrie že ženy sa zmenili a už nezmýšľajú ako kedysi. Kedysi chceli rodinu deti a podobne a dnes su len karieristky. Mne to však príde naopak. Chlapi v dnešnej dobe sa nechcú ženiť, nechcú deti načo.. Ide o to, že chlap si môže nájsť ženu aj v 50tke aj v 60 jej dokáže spraviť decko nejakej mladej, lenže žena je už v 30 považovaná za starú a predsa len povedzme si už v 35 a vyššie je riziko mať deti. Ja nemám záujem o neatraktivneho 50tnika a preto stále dufam ze niekoho stretnem no a dovtedy šetrim peniazky aby mi moj buduci nepovedal ze som zlatokopka ze idem po peniazoch a ze si neviem zarobit. Povedzme si koľko je párov čo spolu žiju, majú dieťa ale nie su zosobášení? veľa. Ved aj načo. Chlap si povie: byvame spolu, navari mi, operie, uprace, ozehli, o decko sa postara tak naco nejaka svadba nejaky zdrap papiera. Potom zisti ze uz dostal vsetko co chcel, iskra zo vztahu sa vytrati lebo uz mu zena nema co ponuknut no a prichadza rozchod.

demza

Máš čas pre seba, môžeš sa vzdelávať, cvičiť, čo len chceš, najdôležitejšie je naučiť sa žiť sama so sebou a potom aj vzťah príde keď budeš pripravená ;)

ZdravyUsudok

Pojem "stara dievka" pouzivaju len zeny z dedin, tie ktore o dnesnej modernej dobe vedia velke makove a ziju si vo svojej "Bohom zabudnutej dedine" a ich zivot sa toci okolo muza, deti a ohovarani ostatnych s inymi dedinskymi zenami.
Take zeny nevideli ako dnesni mladi ziju, ze zivot nieje len o skorom vydaji, rodeni decakvareni obeda a prani spinaveho pradla.
Zivot si dnesni mladi uzivaju, cestuju, zabavaju sa .. a tieto dedinske ci malomestiacke zenske im zavidia tak plne zloby a zavisti ich častuju nadavkami "stara dievka"

Charles Bukowski

Treba ísť medzi ľudí. Doma nikoho nestretnes (ked odmietas zoznamky). A to vieš určite aj sama, len si nechceš priznať, ze to tak je, lebo by to znamenalo sa neustále prekonávat a opustiť komfortnú zónu.
Nie je však nič zlé na tom byť sám.

Betka132

Kedze mas 2 prace a nikam nechodis tak nespoznas novych ludi a nenajdes si ani kamaratky ani priatela. Najdi si v prvom rade konicka, mozno nejaky sport, turistiku, malovanie cokolvek co ta bude bavit. Ak mas fb tak tam najdes skupiny k akemukolvek konicku. Napr. turistika, najdes tam ludi co to tiez radi robia, planuju, stretavaju sa, chodia spolu. Casto niekto nadava na socialne siete ale na toto su super, najdes tam aj radu aj novych kamosov rovnako naladenych. A je dost mozne ze tam skor ci neskor najdes aj priatela. Toho mozes hladat aj cez zoznamky, je pravda ze je tam vela uchylov a kadeakych podivinov ale nie su tam len taki, ak budes mat trpezlivost mozes natrafit aj na dobreho muza, ktory mozno tiez nema cas hladat kvoli pracovnej vytazenosti.