26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

Tutenstein_xD

Zoznamky sú najväčšia blbosť si myslím, pretože pri písaní si môžu sadnúť obidve strany, ale na prvom rande to môže vyzerať úplne inak. Zrazu sa napríklad žene na chlapovi nepáči, že si odpľuje na zem alebo sa jej nepáči jeho smiech, spôsob vyjadrovania sa a možno sa jej nebude tak páčiť ako z fotiek, ktoré mal na tej zoznamke.

Pamätám si jeden príspevok, ktorý pridal jeden chalan. Písal si s jednou babou dlhší čas. Potom išli na prvé rande, kde všetko bolo fajn, rozprávali sa a smiali sa spolu. Po príchode domov sa mu už viacej neozvala. Žiadne vysvetlenie, jednoducho nič !

Preto zoznamky nepreferujem vôbec. Radšej nejakú spoznať v robote alebo v škole, kde sa človek vyskytuje najviac. Nehovoriac o tom, že na internete je plno falošných ľudí, ktorí podávajú nepravdivé informácie lne preto, aby zaujali.

Darinik

nie každému niečo hentaké, hentaké zoznamovanie môže sedieť, ja by som radšej bola sama, ako sa spoliehať na dáku zoznamku :/

Chéri

Akože aby som kvôli najlepšej kamoške nemohla ísť s niekým iným von? To podľa mňa nie je vôbec normálne.

Charles Bukowski

swistica: ľudia sa sem väčšinou chodia vyplakávať. V skutočnosti nechcú zmenu. Nechcú nič na sebe zmeniť. Najhoršia vec svete je sebaľútosť. Ľudia tu väčšinou (nie všetci) chcú, aby ich druhí poľutovali. A ľudia majú nereálne očakávania. Single ľudí je veľa,ale nikto si nechce priznať, že asi je chyba (aj) v ňom.
Ja som napr. zmierený s tým, že som sám a nikomu sa s tým nesťažujem (a áno mal som už zopár vzťahov, keby sa dakto čudoval).

swistica

Pravidelne tu vznikaju temy, ako je niekto sam. Dokonca spadate aj do rovnakej vekovej kategorie. Preco si teda nevymenite kontakt a neskusite sa stretnut?

EV365

lianka22: Hľadáš výhovorky prečo si sama a pritom nedokážeš vytvoriť normálny vzťah. Tak buď sú všetci muži nenormálni alebo ty.

dandiena

Netreba sa opúšťať, niekedy je lepšie byť sama ako mať nejaké žiarlivé kamarátky alebo také, ktoré ti všetko závidia... hore hlavu...

olejina

tak si treba hladat nove kamaratky :) najlepsie v nejakych skupinkach ak ta nieco bavi, napriklad ak chodis cvicit tak tam si hladaj kamaratky