26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

DoktorExitus

Prečo hneď tak negatívne? Treba pozitívne myslieť, ja to beriem ako Doktor vychod, únik, východisko ?

DoktorExitus

V práci si môže nájsť ale lepšie sa držať pravidlá že na firemnom ihrisku sa nehrá. A zoznamky? Tam kde jej chlap bude mazať med okolo úst len aby si vrzol? To nebude dobré riešenie pre ňu.

diia

mala by si tym padom sa prihlasit na nejaku zoznamku a skusat chodit s chalanmi von, aby si si nasla nejakeho priatela a volny cas aby si potom mohla s nim travit. v robote si chalana nenajdes!

DoktorExitus

Podľa toho čo autorka písala tak daná kamoška to povedala otvorene takže ak vieme koľko je 1 + 1 tak by to malo dôjsť aj osobe so základným vzdelaním.

kixx

doktorexitus, len to treba najskor vediet odlisit, ze kto vlastne nas taha ku dnu, aby sme urobili ten spravny krok ;)

DoktorExitus

V prvom rade sa treba odpútať od ľudí čo ťa brzdia. To sú napríklad kamarati, ktorí ťa v ničom neposunú. Nehovorím, že s nimi nekomunikovať alebo niekde ísť, ale menej času tráviť s nimi hlavne so žiarlivými, lebo ony sa stretávať budú s kým budú ony chcieť, ale teba budu obmedzovať. Začni robiť nejaké aktivity kde stretneš ludí, športovanie vonku, laebo tanečná škola, niečo čo ťa baví a zaujíma aby aj tvoj budúci mal spoločné zaujmi ktorým sa môžete venovať.
A by si sa čudovala koľko slobodných báb/chlapov človek pri behaní stretne a spozná.