26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

DoktorExitus

Tak výraz galoše sa ešte používajú hlavne gumenné keď sa ide do priestoru pod el. napätím :)
Stačí povedať keď sa zadarí odseknem niekedy sa zadarí až tak že odseknem a rovno znovu aj zaseknem :))

Hhah

Že trubky, to je sranda, by som k takému lekárovi nechcela ísť, čo by tráviaci systém nazval trubkami. :-D To je tak akoby si povedal, že daj si galoše na nohy. :-D Taký slengový tvrdý výraz mi to príde, ale v pohode však sa to naozaj aj volá tráviaca rúra a iné časti. ... No určite nemáš Baláža. Ja mám jeho a na kedy ma objedná, neviem. .. Tiež tam idem.

No však pri mojom synovcovi by ste museli mať trpezlivosť, ako som písala, Tasmánsky diabol. .. No ale fajn, aspoň Ste ma pobavili, som mala daaku zaseklú náladu. ... =}

DoktorExitus

Pri niektorých ľuďoch byť aj hodinu trpezlivý je zázrak :) Buduce vyšetrenie ma čaká na gastro tak neviem buď si tam sestrička alebo si ideš dať tiež skontrolovať trubky :))

Hhah

No to pri mojich problémoch by som vydržala asi iba hodinu. .. Ale má to blízko k tej medvedici. :D .. Idem spať, tak naschledanou, uvidíme sa až na budúcom vyšetrení. :D

Hhah

Što? Haha, nemám. .. Chcela by som byť, alebo chcem byť trpezlivá ako biely medveď. Ony vedia dosť dlho čakať pri ľadovom otvore do mora, až kým sa nepríde tuleň nadýchnuť a potom ho ulovia. .. Taže sú trpezlivé a vytrvalé. No a ešte hladné, teda. .. :D