Produkty Krasno - skusenosti

miacha

ALANITKA

Tak to sme potom dve, lebo aj ja tam chodím nakupovať. Aj keď všetci hovoria, že J. je najdrahšia ale zase na druhej strane len tam väčšinou dostať kúpiť tieto lepšie produkty.

alanitka

aaaano, presne ako napisala @snubka, v jednote tieto produkty mavaju a aj dost velky vyber. chodim len tam nakupovat a dost casto si hadzem do kosika aj tieto salamy, sunky, ktore nam dost chutia:-):-) tak chod zajtra pozriet, ak budes mat cestu, lebo ved dnes su obchody zatvorene.

simdama

- zeny, kde ich kupujete? chodim na nakup do kauflandu a tam vela produktov na vyber tejto znacky nemaju. vopred dakujem za odpoved.

miriarka

jaaaaaj, tak to ma po pravde vobec nenapadlo zemlicka, prepac. som nevedela, ze len o ich produktoch sa tu bavite. lebo vela krat je tema o nejakej znacke a pritom sa v diskusii spominaju aj ine. ale dakujem, ze si mi to ujasnila.

buducamamina

Christina ano chutilo...Ani nebolo citit, ze su kupovane. Boli take super ako domace a to myslim smrtelne vazne...My sme si velmi pochutnali :-)...A kedze sme tento rok nemali moznost mat domace, tak aspon takto sme si to vynahradili a pochutnali sme si na specialitkach zabijackovych :-)...

buducamamina

Ahojte :-)...My si tiez domov kupujeme Krasno produkty, najcastejsie sunky ale teraz kedze bolo take to "zabijackove" a "fasiangove" obdobie, tak sme vyskusali aj Vidiecku tlacenku a Jaternice...To bolo nebicko v papulke ;-)...