Produkty Krasno - skusenosti

buducamamina

Christina ano chutilo...Ani nebolo citit, ze su kupovane. Boli take super ako domace a to myslim smrtelne vazne...My sme si velmi pochutnali :-)...A kedze sme tento rok nemali moznost mat domace, tak aspon takto sme si to vynahradili a pochutnali sme si na specialitkach zabijackovych :-)...

buducamamina

Ahojte :-)...My si tiez domov kupujeme Krasno produkty, najcastejsie sunky ale teraz kedze bolo take to "zabijackove" a "fasiangove" obdobie, tak sme vyskusali aj Vidiecku tlacenku a Jaternice...To bolo nebicko v papulke ;-)...

zemlicka32

@miriarka - ako to, že nevidíš? A v názve témy je čo napísané? Veď asi že o ich produktoch sa bavíme, keď je o tom celá téma, no nie?

@dratha57 - už ti to môžem aj napísať, keďže už sme doslova zožrali zabíjačkové produkty, ktoré sme si od nich kúpili. Boli vynikajúce :))) Veľmi nám chutili a už plánujem, kedy znovu pôjdem na nákup :DD

dratha87

myslim to smrtelne vazne zemlicka! nemam si preco vymyslat! ved som ti chcela poradit a tak sa aj stalo. dufam, ze ti budu chutit. daj potom vediet, co vravis, okey?

zemlicka32

@dratha87 - vážne? Tak to si ma teraz riadne potešila! Pýtam sa práve preto, lebo nemáme mať z kade domáce a už som asi dva roky nejedla zabíjačku a rada by som si dala. Už teda budem vedieť od ktorého výrobcu mám kúpiť :)))

dratha87

zemlicka vynikajuco chutia od nich zabijackove veci, ci uz jaternice, tlacenka alebo slaninka deda Pilcika, proste to je nebicko v papulke. jednoznacne vyskusaj, nebudes lutovat. chutia skoro tak isto ako domace a pritom to mas bez roboty, iba kupis a jes. my si tieto produkty dost casto kupujeme.